2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

با آب سرد و شامپو جلوی آفتاب ننداز

<❁> •𝓲 𝓽𝓱𝓲𝓷𝓴 𝓽𝓱𝓸𝓼𝓮 𝔀𝓱𝓸 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝔀𝓻𝓲𝓽𝓽𝓮𝓷 𝓹𝓸𝓮𝓶𝓼 𝓯𝓸𝓻 𝓭𝓲𝓼𝓱𝓮𝓿𝓮𝓵𝓮𝓭 𝓱𝓪𝓲𝓻 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓷𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓼𝓮𝓮𝓷 𝓪 𝓽𝓮𝓷𝓽 𝓭𝓪𝓷𝓬𝓮 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝔀𝓲𝓷𝓭•

چنگ میزنی؟

با اب سرد باید بشوری و یکم شامپو یا مشکین تاژ

من میتدازم توی ماشین لباسشویی یک ربعی میشوره بعدم اویزون میکنم  از چوب لباسی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2050
2183

بامشکین تاژ واب سرد بشور

قبلش مشکین تاژو مقداریشو توآب حل کن بعد بریز رو چادر تویه تشت

یکم ک خیس خورد اروم اب بکش

خشک ک شد روی رخت اویز اویزونش کن

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
2191