2737
2734
عنوان

شما یه همچین مهمونی ای دعوت بشین ناراحت نمیشین؟+قضیه

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 73 پست
برای شش هفت نفر کوبیده مرغ که باید فقط سینه مرغ باشه به صرفه نیس 

من کتلت گوشت درست کردم با سوپ شیر دیشب مهمون داشتم هیچی از غذامم اضافه نیومد با اینکه کلی غذا بود 

تا اطلاع ثانوی حوصله ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درحدی نیستم که قضاوت کنم ولی من خودمو میبینم که عقد که کردیم خواهرم احترام گذاشت خودش زنگ زد به م ...

من بی احترامی نکردم بهشون

گفتم که ۴روزخونمون بودن دست به هیچی نزدن با بچه کوچیک خودم همه کارا رو کردم

غذاهامم واقعا خوب بود

بهشون کادو ام دادم(رفتیم تو یه فروشگاه خودشون انتخاب کردنیه دست فنجون نعلبکی گوگولی برا قهوه* الکی گفتم برا خودم میخوام بخرم بعد که اومدیم دادم بهشون) خیلی ام سوپرایز شدن و خوشحال

اما اونا برا من یه دست جام اورده بودن مارک کاوه😵

2731
من بی احترامی نکردم بهشون گفتم که ۴روزخونمون بودن دست به هیچی نزدن با بچه کوچیک خودم همه کارا رو کر ...

والا خواهر چی بگم تو برعکس منی ولی خب من با این شرایط خانواده شوهرم عین عروس شما باهاشون رفتار میکنم

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2740
خودشون همه رو دعوت کردن حالا گیرم من دعوت نبودم ۱بند انگشت اب ابگوشت و ۲قاشق کوبیده به کجای ۱۱نفر م ...

نمیدونم والا ولی میگم ممکنه بعدا بشینه بگه فلانی دعوت نبوده و باعث شده غذا کم‌باشه اینا احتماله عزیزم

2706