2737
2739
عنوان

شما یه همچین مهمونی ای دعوت بشین ناراحت نمیشین؟+قضیه

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 73 پست
بعضی پسرا اول ازدواجشون خیلی جوگیرمیشن...بذاریه چندسالی بگذره کلا سردمیشه ازخانواده زنش....من اینجور ...

دقیقا داداش بزرگم تازه الان داره ادم میشه😁

مگه غذا مثل ادم درست کنه چی ازش کم میشه

بی احترامی اما و اگر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یادبگیرید بی منت محبت کنید مخصوصا به برادر وخواهرتون...آتو دست زنداداش ندید...‌روحتونو بزرگ کنید که ...

تواین دورزمونه نمیشه یه طرفه محبت کرد ویه طرفه احترام گذاشت.....خواهی نخواهی ادم دلخورمیشه چرا اون طرف مقابل بهم احترام نمیذاره ومحبت نمیکنه....بلانسبت احمق هم فرضت میکنن اگه فقط سرویس بدی وزمینه سواستفاده دیگران فراهم میشه......اتوهم دست زن داداش هم داده نمیشه،چون نتیجه رفتارخودشه.....ببخشید حرفای شماشعاری بیش نیست.....دنیاواقعا ارزش نداره که باهمچین کسایی ادم بگرده ...باکسایی میگرده که مایه آرامش ادم بشن نه ناراحتی....

تواین دورزمونه نمیشه یه طرفه محبت کرد ویه طرفه احترام گذاشت.....خواهی نخواهی ادم دلخورمیشه چرا اون ط ...

بله اماغریبه نیست که ادم میشه داداششودور بندازه نبینه...منم اینو قبول دارم که باید باهرکسی مثل خودش رفتار کرد اما وقتی محبت کردی وجواب نگرفتی همش نگو من فلان کردم وبهمان کردم اون نکرد بخدا ارزش نداره اینجوری به نظرم آدم کوچیک میشه بدتر

کاش غذای این گوشت داشت همش سیبزمینی بود داخل گوشت کوبیده

اتفاقا حتماااااااا دعوتش کن و برای شام هم آبگوشت بذار بگو دیدم اون دفعه دور هم خیلی چسبید گفتم منم درست کنم بعد شام هم خربزه بیار بذار جلوشون 

2740
اتفاقا حتماااااااا دعوتش کن و برای شام هم آبگوشت بذار بگو دیدم اون دفعه دور هم خیلی چسبید گفتم منم د ...

رذهمون دوره بیان چند روز میمونن ببندمشون به ابگوشت هر سری هم ففط کف کاسه اب بریزم😂😂😂

من اگه این کارو کنم چنان رسوایی ای راه میندازن که

مهمونی رفتین غذا کم اوردن؟ 

اصلا تا الان یه لقمه نون و پنیر دعوتمون نکردن چه دل خجسته ای داری خواهر....من خواهرم دعوتم کرد ولی اینا هیچی حتی وقتی که تا سر ظهر خونشون بودیم

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!