2737
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=212635079]اونم چه کتکی  این که یه مرد یه زنو بزنه خیلی فرق میکنه با اینکه دوتا زن باهم دعواشون شه و نهای توحق نداری راجب خانواده من نظر بدی پدرمن ن تاحالا رومن دست بلند کرده ن مادرم .بهتره اول بفهمی چی داری میگی بعد تایپ کنی .واینکه من بایکنفر طرف نبودم اونا دوتا بودن ریختن و من و زدن پس جریان منصفانه نبوده که من بخوام منصفانه رفتارکنم .شوهرمنم کاردرستی کرد چون خواهرهاش و حتما میشناخته و دیده باید کتک بخورن تاادم بشن 

اینو تو تاپیکمم برات گذاشتم استارتر امیدوارم بقیه هم ببینن استارتر به حتم تو عمدا اینکارو گرد ...

اول اینکه من به شوهرم نگفتم خواهرش دوست پسر داره .دوم منم ازخودم دفاع کردم ولی زورم نرسید جاهای دیگه نوشتم که تونستم فقط گاز بگیرم و بیشتر دستم روسرم بودکه کمترکتک بخورن ‌‌هروقت دونفر داشتن کتکت میزدن اونموقع شرایط و میفهمی که جی میگم .بعدشم اول اونا دست گذاشتن رونقطه ضعف من و گفتن ریگی توکفشته خرابی که خط عوض کردی وهرکس جای من بود عصبانی میشد و راجبشون حرفی میزد که خبرداشت .و اینکه کاملا راضیم ازاینکه کتک خوردن .چون اونا بامن منصفانه رفتارنکردن من مهمون بودم اول بی احترامی کردن بعد کتک .پس نباید توقع داشت من منصف باهاشون رفتارکنم .دراخر من منتظر تایید شمانبودم که تایید بشم یا نشم 

واقعا فرق میکنه قدرت مرد کجا دختربدبخت کجا چندشم شد ازشون بیچاره دختره حاضرم اطمینان بدم راز خواه ...

مادرشوهر من ازشنیدن دوست پسرداشتن دخترش تعحبی نکرد خیالت راحت خبرداشت .

2740
مطمئن باش  مردی ک دست بزن داره و ذره ای قدرت مدیریت نداره و افسارش دست خاله زنک بازیای دیگران ...

بهتره اول بخون پیامهارو بعد نظر بدی حقیر تویی که قضاوت نادرست میکنی من به همسرم نگفتم خواهرش دوست پسرداره

اونم چه کتکی  این که یه مرد یه زنو بزنه خیلی فرق میکنه با اینکه دوتا زن باهم دعواشون شه و نهای ...

حرف دهنت و بفهم پدرمن ن تاحالا رومن دست بلندکرده ن مادرم .شوهرمم کاردرستی کرده حتما خواهراشو میشناسه که باید کتک بخورن تاادم بشن 

مطمئن باش  مردی ک دست بزن داره و ذره ای قدرت مدیریت نداره و افسارش دست خاله زنک بازیای دیگران ...

تویی که رفتی رومنبر دلم‌میخواد این اتفاق برات بیفته دونفر کتکت بزنن و بعد تو ازاینکه کتک خوردی و نتونستی کاری کنی حست و بدونم و اینکه کاری نکرده باشی و بهت تهمت بزنن و بهت بگن خراب .بهتره همیشه قبل از قضاوت ادمها خودتون و چندلحظه جای اون ادم بزارید .ن من ن شما ن هیچکس .ازاینکه کتک بخوره خوشحال نمیشه و مطمئنن بتونه تلافیشم درمیاره .هرکس بگه ن دروغ محضه همین

شوهر اگه شوهر باشه جوری برخورد می‌کنه که نه خواهر جرات کنه بریزه سر عروس و کتکش بزنه و نه عروس جرات می‌کنه پشت سرش حرف بزنه و بگه دوست پسر داره و با حرف زنش بره خواهرشو کتک بزنه !!!!

خوبه خودش شیش سال دوستی داشته و نهایتا هم تجاوز کرده تازه فیلم هم گرفته 😂

تفکر مدرن یک جهان سومی به سبک ایرانی