2737
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جا نوشته بزرگه دهنشو بست کثافت کتک نخورد😂😂 خودش نتونست رفت با بزرگترش اومد آدم خندش میگیره وال ...

اول اینکه تجاوز وقتی خیلی بده که کسی که بهش حسی نداری انجام بده .من باشوهرم دوست بودم کارش اشتباه بوداما من دوستش داشتم برای همین باهاش کناراومدم.دوما خنوت نگیره چون توموقعیت من نبودی .سوما من دوست بودم باشوهرم .نرفتم به کسی گیربدم بگم خرابی و خط عوض کردی ریگی توکفشته .اول اوناشروع کردن منم جواب دادم .جواب های هوی هست ..اینجامن به شما حرفی نزدم داری عکس العمل نشون میدی اگرجامن وبودی خداداند چکارمیکردب

2731
افرین همیشه با شوهرت رو راست باش ایشالله مشکلت با اونا هم حل بشه بذار خودت کارا رو درست کنی نه شوهرت ...

اون شروع کرد تهمت زدن .مگه من گفتم چرادوست پسرداره .من باهاشون کاری نداشتم گیردادن به من من درجواب حرفش که گفت خرابی و اینا .منم گفتم امارتودارم دوست پسرداری

پدرمن بفهمه نمیره عادی صحبت کنه .میگه تمام .چون ازاول راضی نبود ازاین خانواده خوشش نمیومد

عزیزم از همین الان جدا شو فردا پس فردا شوهرت شما رو هم میزنه خانواده ای که تو عقد عروس و بزنن و مادر شوهر با اون سنش دروغ بگه و خواهرشوهر اینجوری باشن بعد عروسی میخوای چکار کنی همین الان به خانوادت بگو پدرت میدونسته چه خانواده این واسه همین راضی نبودن پدر و مادر هیچ وقت بد فرزند و نمیخوان عاقلانه فکر کن به خانوادت بگو بعدا خیلی پشیمون میشی

2740
عزیزم از همین الان جدا شو فردا پس فردا شوهرت شما رو هم میزنه خانواده ای که تو عقد عروس و بزنن و مادر ...

من میدونم گیرخانواده بدافتادم اما شوهرم بخدامثل اونانیست .شوهرم فقط دوبار خواهراش و زده قبل این ماجرا اونم بخاطر چیزی بودکه هرکی جای اون بود ازش راحت نمیگذشت اگرشوهرمن بودخواهرهاش انقد دوستش نداشتن باهاشون خیلی خوب بود همش اخرخفته هت سه تایی میرفتن کوه و تفریح .بامن ازدواج کرد خب بامن رفتیم .اونازورشون اومده

خواهر شوهرت دوس پسر داشته باشه مشکل داره و توی دعوا به عنوان تحقیر ازش استفاده میکنی و میگی دوس پسرت ...

اول اینکه من به شوهرم نگفتم اون دوست پسرداره .دوم اینکه اول اوناشروع کردن و جواب های هوی هست .سوم چطوروقتی اونا دوتایی ریختن من وزدن دلشون نسوخت .بعدمن دلم براشون بسوزه .خودشون شروع کردن حقشون بود .شوهرمنم اقاست و عاشقشم و ازش ممنونم بابت حمایتش و مطمئنم هرگز رومن دست بلندنمیکنه چون بی نهایت من ودوست داره شمانگران زندگی اینده مانباش