2737
2739
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52595 بازدید | 508 پست
فقط کوچیکروزد .بزرگه صداش درنیومد کثافت کتک نخورد

خدا به دادتون برسه با این وضعیت فرهنگی! اونا میزنن داداشه خواهرارو میزنه ! بچه کوچیک رو میگن حتی یکی تو رو زد تو نزن دستشو بگیر بگو زدن کار بدیه اونوقت آذمای به این گندگی !!! واقعا جای تاسفه ! با افتخار هم تعریف میکنید!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استاتر زیر شکمم سمت چپ درد میکنه چند شبه میدونید از چیه

بچه داره بزرگ میشه 

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2742
باشوهرم فقط میرم .روزهایی که خودش خونه باشه

همیشهههه همینجور کن هیچوقت تنها نرو و زود زودم نرو

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
اره افتخارداره که شوهرم ازم حمایت کرد

به دست هرز شوهرت افتخار نکن که رو خواهراش بلند کرده همون دست فردا رو خودت بلند میشه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2738

چون عقدی میگم از خانوادت پنهان نکن خوشحال نشو شوهرت خاهرشو زده این مسئله رو باز کن بزار بار اول بار آخرم بشه.من خاهرشوهر ندارم ولی برادرشوهرم بهم توهین کرد کلا قطع رابطه هستم.من جای تو بودم ب مادر پدرم میگفتم ک‌برن خونشون بگن ب چ حقی دست رو دختر ما بلند کردن.

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
چون عقدی میگم از خانوادت پنهان نکن خوشحال نشو شوهرت خاهرشو زده این مسئله رو باز کن بزار بار اول بار ...

پدرمن بفهمه نمیره عادی صحبت کنه .میگه تمام .چون ازاول راضی نبود ازاین خانواده خوشش نمیومد

2706