2737
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیت وگفتم .اما مادرشوهرم گفت دروغ میگه .منم قران اوردم گفتم قسم بخور .اونم گفتم بسه شورشو دراوردی ...

عزیزم تو جریان توضیح دادی فهمیدم که مادرشوهرت با این ازدواج مخالفه ولی خودشو بده نمی کنه شمشیر از رو ببنده دختراشو پر می کنه وگرنه تو خانواده ای که هم پدر هم مادر عروس رو بخوان و تعریف کنند دخترا دیگه نمی یان این کار را رو بکنند مطمئن باش اون مخالف بوده حالا هم حواستو خیلی جم کن دشمن اصلیت اونه نه این خواهرشوهرای بی عقلت که تابلوعن

2728

استارتر من عم نظر دوستان که گفتن کلا زدن شوهرت پیامد خوبی نداره موافقم

ولی همیشه هم اینطوری نیست

چون برای خودم پیش اومد خواهرشوهرم به من فحش ناموسی داد 

من به شوهرم گفتم وقتی زنگ زد بهش اونم گفت خوب کردم گفتم

باز چه قدر فحش به من داد

شوهرم رفت و کلی زدش

ولی تو این چندین سال که زندگی میکنیم شوهرم انگشتش به من نخورده هیچ توهینی هم به من نکرده

این زدن ها دلیل نمیشه که بخواد بعدا دست روی شما بلند کنه

به جاش بقیه دیگه حساب کار دستشون میاد

ن شوهرمم نرفته خونه گفت نمیرم تامادرم زنگ بزنه و کامل ماجراروتعریف کنه .و واقعیت وبگه (منظورش اینه ا ...

مطمئن باش مادره هم خواسته فراریشون بده چون اخلاق شوهرت رو می دونسته خلاصه دوچیز مشخص شد مادرشوهرت آب زیرکاهه و مخالفت منتها به خاطر پسرش رو نمی کنه دوم شوهرت حرفش برو داره و تو رو می خواد و اینا می دونند که جانب تو رو می گیره.....حواست باشه با سیاست نه با غرغر خواهرا رو کم کم از چشم بندازشون الان که تنور داغه اول رابزه و عقد و حرفت برو داره این کار رو بکن 

2740
دراون حدکه منم زدم .ولی نمیدیدم میزدم چون همش موهام و میکشیدن کثافتا من بیشتردفاع میکردم کمترکتک بخو ...

خیلی وحشی وبی رحمن

هرجوری حساب میکنم چطور دلشون.اومده دختر تنها که مهمونه خونشون رو.بزنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم