2733
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست

اینو تو تاپیکمم برات گذاشتم استارتر امیدوارم بقیه هم ببینن

استارتر به حتم تو عمدا اینکارو گردی حالا بهت میگم نشونع هاش چیان ک بقیه هم بدونن ساده نباشن و از گتگ خوردن خواهرکوچیکه بدبخت از برادر بیشخصیت سرکیف نیان!!

1.همه ما زنیم و میدونیم خیلی سخت میشه کاری کرد ک زنا ب دعوای فیزیگی روی بیارن مگر اینکه روی نقطع ضعفی ک ممنوعه س مدام دست گذاشته بشه پس مسلما حرفی ب عمد زدی گ طرف گنترل خودشو از دست بده و بهت حمله ور بشه

2.از خودت هیچ دفاعی نکردی و وایسادی نگاه گردی اینم همه ما میدونیم سگ هم با اون دندوناش پاچمون رو بگیره بالاخره از خودمون ی دفاعی میکنیم  اما تو مثل سیندرلا وایسادی نگاه گردی تا اناستازیا و درزیلای بدجنس قصه ما بزننت نه؟؟؟ شایدم وایسادی نگاه کردی  تا بتونی از اب گل الود ماهی بگیری و سیاست زشت و کم مایه خودتحقیری و مظلوم نماییت جلوی شوهر رو پیش ببری

3.مسئله خاله زنکی رو جمع نکردی و هی کشش دادی و حتی خودت حلش نگردی و شوهرتو سریع ب عمد وارد ماجرا کردی تا بتونی ب وسیله خوب جلوه دادن خودت افسار شوهرت و اسباب ازار خانواده ش رو دست بگیری

4،فرصت رو غنیمت شمردی ک هرطور شده راز خواهرشوهر رو جلوی برادرش افشا گنی تا خودتو از هرچیز حقیقی و غیرحقوقی مبرا کنی 

اینطور ک خودت هم نامحسوس اشاره کردی قبلا غیبت خواهرشوهراتو پیش فامیلاش کردی پس دلیلی نمیبینم بخوام حق رو بهت بدم

در اخرم وقتی مورد انتقاد قرار گرفتی یهو رفتی تو فاز محافظه کاری و حرفتو عوض کردن که  مشخصه ی دروغگویی هست

ا

حالا اینا ب کنار حتی اگ یک درصدم احتمال بدیم ک تو مظلومه و معصومه ی داستانی حتی اگ همه حرفاتم درست باشه هیچ حقی نداشتی ی مرد رو بر علیه یک دختر برای گتگ زدن تحریک گنی و خودت بشینی نگاه گنی ذوق گنی،معلومه ادم نرمالی نیستی و کاملا حسود و ضد همجنسی

من تعجب میگنم چطور بعضیا به به و چه چه میگنن از گتگ خوردن خواهر توسط یه برادر ک زنش تحریگش گرده!!!!

معمولا هیچ ادمی از دیدن کتگ خوردن ی زن توسط ی مرد لذت نمیبره چون همه میدونیم دیگ زور دست مرد با زن فرق داره!!! و این نهایت توحشه گ بهش اجازه میدید از رفتارای بدجنسانه ش حرف بزنه تازه افتخارم میکنه

دوست عزیزی گ برای ایشون کف و سوت میزنی و فگ میگنی زن بودن ب اینکاراست و دهن ب دهن شدن با خانواده همسر و هی کشوندن شوهرت ب خاله زنگ بازی کار درستیه بدون گ اگ همچین ادمایی رو الگوی رفتاری خودت قرار بدی زندگیت ن رنگ ارامش میگیره ن هیچ تازه شوهرتم بعد ی مدت خسته میشه و از خونه فراری میشه دیگ همون ننه من غریبم بازی هام جواب نمیده

ی درصد احتمال بدیم اینم نباشه، همچین رفتاری در شان زن ایرانی نیست و این رفتارا لول ادم رو میاره پایین.

همچین تاپیکایی گ ذهن مخاطبو سمت هیاهو درست گردن تو زندگی میبره رو تحریم گنید شاید رنگ و بوی رفتارای زشتی ک تو سایت مد شده کمی عوض شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهرت دوس پسر داشته باشه مشکل داره و توی دعوا به عنوان تحقیر ازش استفاده میکنی و میگی دوس پسرت فلان و این موضوع رو به برادرش میگی تا تحقیرش کرده باشی و کتکش بدی دوس پسر داشتن واسه خوار شوهرت عیبه ولی تو با شوهرت دوس بودی عیب نداره خیلیم شیکه؟

نمیدونم چرا حق رو میدم به خواهر شوهرت و احساس بدی نسبت به تو و البته شوهرت پیدا کردم

خودت زورت نرسید رفتی شوهرتو آوردی براشون عین بچه مدرسه ایا خوبه اونم بره دوس پسرشو بیاره برات و ازش کتک بخوری اونم ذوق کنه توام قشنگ فرق ضرب دست مرد و زن رو بفهمی اینجوری شرایط برابر میشه

البته شما با یه خانواده ی مشکل دار وصلت کردی وقتی دختراش انقدر دریده و پرو باشن دیگه بین پسرش چه کارا که نمیکنه

کسی که رو خواهرش دست بلند کنه زنشو بعدا تیکه پاره میکنه حتما فقط نمیدونم چرا انقدر اصرار داری نشون بدی شوهرت گل آلاله ست؟حتی اگر شوهرتم اینجوری نباشه که مطمئن باش هست تو با این خانواده ای که داره یه آب خوش از گلوت پایین نمیره

NVD❤
خواهر شوهرت دوس پسر داشته باشه مشکل داره و توی دعوا به عنوان تحقیر ازش استفاده میکنی و میگی دوس پسرت ...

مطمئن باش 

مردی ک دست بزن داره و ذره ای قدرت مدیریت نداره و افسارش دست خاله زنک بازیای دیگران باشه ب درد جرز نمیخوره چ برسه زندگی، همچین مردی اقتدار داره؟ 

البته شاید ب درد استارتر ک از عقده حقارت رنج میبره بخوره وقتی انقد بدجنسه که تا دعوا شد رفت راز خواهرشوهرشو لو داد اون هم ب برادر متعصبش!! 

پیش خودش فک نکرد شاید سر خنک شدن دل چرکینش قتل بشه اصلا

نمیدونم ب چ راه و رسمی بعضیا بار اومدن ک کتک خوردن دیگران براشون لذت بخشه

2731
دعواکرد کوچیکه گفت خوب کردیم زدیمش زد تودهنش.بعداون شروع کرد فحش دادن شوهرمم بیشترزدش .اما بزرگه حرف ...

افرین همیشه با شوهرت رو راست باش ایشالله مشکلت با اونا هم حل بشه بذار سیاسیت داشته باشی منم قبلا خیلی چیزا بارم میکردن تیکه و این حرفا البته ناگفته نماند خاله های شوهرم بیشتر  ولی دیدن بی احترامی نمیکنم و سرم تو لاک خودمه الان مادر شوهرم و خواهر شوهرم ب جون من قسم میخورن تو همه جا پشتم دارن حتی بعضی وقتا دعوا میکنم با شوهرم طرف منو میگیرن یبارم دعوامون شد مادرش اونو از خونه انداخت بیرون 

مطمئن باش  مردی ک دست بزن داره و ذره ای قدرت مدیریت نداره و افسارش دست خاله زنک بازیای دیگران ...

اونم چه کتکی 

این که یه مرد یه زنو بزنه خیلی فرق میکنه با اینکه دوتا زن باهم دعواشون شه و نهایتا یکم گیسای همو بکشن...به نظر من خواهر شوهرشم باید بره با دوس پسرش بیاد تا اون موقع شرایط برابر بشه...

هرچند خانواده ای که انقدر راحت روهم دست بلند میکنن اصلا ارزش وصلت نداره وقتی انقدر به پسرشون میدون دادن که هروقت خواست بتونه خواهرشو بزنه یعنی اون خانواده به شدت مردسالار و تعصبی و جاهلن و هیچ احترامی واسه ی زنا قائل نیستن با این حال استاتر همچنان اصرار داره که نه شوهر من گله سنبله بچه های بلبله

والا اگر من بودم درحالیکه پشمامو جمع میکردم فورا اقدام میکردم برای طلاق

ولی خب حتما استارتر هم خانواده ش در همین سطحه که از کتک کاری تو خانواده ی شوهرش ناراحت و متعجب نشده که هیچ تازه براش عادیه و ذوقم میکنه حتما تو خونه ی خودشونم ازین خبرا زیاد بوده دیگه عادیه 

کبوتر با کبوتر باز با باز...

NVD❤
اونم چه کتکی  این که یه مرد یه زنو بزنه خیلی فرق میکنه با اینکه دوتا زن باهم دعواشون شه و نهای ...

واقعا فرق میکنه قدرت مرد کجا دختربدبخت کجا

چندشم شد ازشون

بیچاره دختره

حاضرم اطمینان بدم راز خواهرشوهرشم از جایی نشنیده خودش بهش اعتماد کرده گفته وگرنه دختر بدبخت ب این روز نمی‌افتاد 

ببخشید خواهرشوهرشم حق داشته وقتی جلوی خواهرمادرش وسط دعوا رازشو برملا کرده معلومه از فرط عصبانیت طرف حمله ور میشه ک فقط دهن طرفو ببنده

اگ استارتر ادم خوبه بود هیچوقت دهن ب دهن نمیذاشت و بحثو کش نمیداد و اگرم میدید خانواده‌ش مشکل دارن تا حدالامکان دوری میکرد ن اینک قوز بالا قوز بشه 

فقط کوچیکروزد .بزرگه صداش درنیومد کثافت کتک نخورد

افرین همیشه با شوهرت رو راست باش ایشالله مشکلت با اونا هم حل بشه بذار خودت کارا رو درست کنی نه شوهرت دخالتش نده تو این ماجراها هر چی باشه اونم خانوادشه  منم قبلا خیلی چیزا بارم میکردن تیکه و این حرفا البته ناگفته نماند خاله های شوهرم بیشتر  ولی دیدن بی احترامی نمیکنم و سرم تو لاک خودمه و پیش شوهرم چیزی نمیگم بخدا عموی شوهرم تو عروسیم نیومد بخاطر اینکه گفته بود من عروسشون نشم ولی بعدش من شوهرمو قانع کردم که اون هر چی باشه عموشه و بردمش خونشون حتی خیلی چیزا از هر کدومشون فهمیدم به شوهرم نگفتم برعکس همیشه هم میونشو با خانوادش حفظ کردم الان مادر شوهرم و خواهر شوهرم ب جون من قسم میخورن تو همه جا پشتم دارن حتی بعضی وقتا دعوا میکنم با شوهرم طرف منو میگیرن یبارم دعوامون شد مادرش اونو از خونه انداخت بیرون سعی کن رابطتو درست کنی هر چی باشه اونا خواهرشان خودت و بذار جای اونا تو هم با شوهرت دوست بودی اونم دوست پسر داره فرقی بینتون نبوده سعی کن تو بزرگتری کنی شوهرتم اینجوری بیشتر دوست داره

2740

خلاصه که استارتر یکم روی روح و روان آشفته ت کار کن بعید میدونم ادمی ک دیگرانو تحریک ب کتک کاری میکنه و از دیدن صحنه ی کتک خوردن ضعیف از قوی لذت میبره بویی از انسانیت برده باشه

استارتر خودش دنبال دراما و داستانه مشخصه از حرفاش ک رفتاراش هیستریکه 

یه جا نوشته بزرگه دهنشو بست کثافت کتک نخورد😂😂

خودش نتونست رفت با بزرگترش اومد آدم خندش میگیره والا این شخص به بلوغ نرسیده چطوری ازدواج کرده واقعا

البته من میگم یا تاپیک دروغه یا اونجاییش که ادعا کرده شوهرش بهش تجاوز کرده و فیلم گرفته دروغه 

چون من خودم یه مورد تجاوز از نزدیک دیدم هنوز بعد ۸ سال دختره وقتی یه نفر که هم اسم متجاوزش باشه رو میبینه قشنگ میتونی تو صورتش خشم و نفرت و عصبانیت رو ببینی حالا ایشون چه طوری عاشق متجاوز شده و باهاش ازدواج کرده و الانم پشتش در میاد خدا داند😂

منم جای خواهر شوهرش بودمو دختری که تازه یکماهه شده عروسمون میومد برای تحقیر من از دوس پسرم جلو خانواده میگفت در حالیکه خودش ۶ سال با برادرم دوست بوده والا منم میزدمش

NVD❤

عزیزم ان شالله خوشبخت بشی واست آرزوی خوشبختی دارم 

حتما خیلی سخت بوده برات ناراحت شدم واقعا تو تاپیک قبلت بودم 

اما فقط میخوام ی چیزی بگم اونم اینکه 

هیچ وقتتتتتت نترس 

اگه کسی بفهمه تو میترسی ازت سواستفاده میکنه خواهر شوهراتم از این قضیه مستثنی نیستن 

یکم سیاست یاد بگیر تا همسرتو نامحسوس از اونا دور کنی و بکشی سمت خودت 

فقط درمقابل خانواده شوهرت ضعیف نباش که کارت زاره 

محکم باش دفعه بعد بگو قلم میکنم دستی که رو من بلند بشه 

بزار از جرئتت کف کنن و عقب بشکن 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
یه جا نوشته بزرگه دهنشو بست کثافت کتک نخورد😂😂 خودش نتونست رفت با بزرگترش اومد آدم خندش میگیره وال ...

دقیقا 

هنوز از راه نرسیده تنها تنها رفته نشسته تو خونشون چاییشو خورده با همشونم دهن ب دهن شده و برگشته 😁👍

آمن نمیدونم چرا یهو میپرن سر سفره عقد وقتی اداب تشکیل زندگی و مراوده با خانواده همسر و بلد نیستن و حتی خط قرمزی هم تعیین نمیکنن واسه مراوداتشون😫

15ساله زنداداش دارم یبار بهم نگفتیم تو! 

عزیزم خیلی از ماها تو سایت بالا منبر میریم الکی .ناراحت نشو .

خودمونم موقعیتش پیش بیاد کتک میخوریم .

من خودم ورزشکارم .زورم زیاده 😂

یه بار موهام را یکی گرفت من دیگه نمیتونستم تکون بخورم .رو موهامم حساسم .میخواستم کنده نشه فقط دست طرفو محکم هل میدادم روی سرم که موهامو نکنه !

این قلدرم قلدرم که راه میندازیم بعضی هامون تو سایت حکایت پهلوون پنبه بودنه 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺