2737
2739
عنوان

عروسمون میخواد نذاره ما دیگه بچشون رو ببینیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 99 پست
اره خیلی عفریطست فقط بلده پیش داداشم مثل گربه شرک چشماشو گرد کنه مظلوم نمایی کنه

داداشت زن گنده رو اجازه نمیده خونه شما بیاد،بچش جایی بیفته زنشو هلاک می‌کنه ،اخلاقشم ک ماشاالله همه ما فهمیدیم چقد افتضاحه و زن بدبختش می‌ترسه ازش 

بعد توقع داری ما بگیم زنداداشت مقصره؟؟؟؟

بکشین بیرون از زندگیش بااون شوهرش خودش ب اندازه کافی زجر داره می‌کشه از شما دیگه نکشه

اره خیلی عفریطست فقط بلده پیش داداشم مثل گربه شرک چشماشو گرد کنه مظلوم نمایی کنه

تو خیلی عفریته تری. چند سالته نشستی تو خونه گیر دادی ب زن داداشه. اون میشناسه شما نمیشناسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به زن داداشت حق میدم، چطوری داداشت رو تحمل میکنه

حالا رفته که رفته، معلوم نیست شب چه بلایی سَر بدبخت آورده که اینقدر گریه کرده

خب، مادرت هم یه کلام به داداشت میگفت که خودم گفتم زنت بیاد

دیگه اخلاق گند بچشون رو که میشناسن

تا همه چی سَر زنش نمی شکست

شاید داداشت حرمت مامانت رو نگه میداشت و چیزی نمیگفت

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

وااا بچه ی خودشه اختیارشوداره  دوست نداره   بایدازشمااجازه بگیره 

یادداشتی برای خودم:هرگزپیشرفتت راباخط کش دیگران اندازه نگیر🌺یلداااسابق عضویت سال ۹۶🌺درخواست دوستی نمیپذیرم لطفابه حریم خصوصی  هم احترام بزاریم🙏 نفسم همسرمو پسرم دوستتون دارم عشقای من👪💙💙💙🌺🌺🌺
اون خودش داداشم رو میشناسه هدفش یک چیز دیگست

خب اون می‌شناسه شوهرش رو و نمیخاد بلایی سر بچش بیاد که داداشت نکشه این بدبختو 

شمام اکه خواهری  داداشتو بشناس و سر ب سر زن و بچش نذار تا زندگی شون داغون نشه 

تو میدونی چرا میگه بچه ش کنارش بشینه باز هر بار همینو داری میگی ..بشناس دیگه داداشتو مثل زنش

2738
قیافشو همش اینجوری میکنه

از بس اخلاق داداشت عالیه عزیزم

خوب بیچاره میترسه

منم باشم، همینجوری میکنم

شما دیروزم تاپیک زدی و یادمه همه حق رو به عروستون دادن بنظرم اخلاق داداشت خیلی بده که انقدر زنشو تح ...

اولن همه اینکارو نکردن، بعدشم اونا که با این عروس زندگی نمیکنن بدونن چه عفزیطه ایه

چقدر دلم سوخت برا زن داداشت

مشکل اصلی برادرت هست 

چرا اینو نمیگید بنده خدا رو از همه چی ترسوند از همه چی محروم کرده منم بودم قطعا همین کار می‌کردم. مادرت هم جای اینکه به عنوان بزرگتر  تذکر بده به داداشت خودشو کشیده کنار من دخالت نمیکنم 

بهترین تصمیم و عروس تون گرفته 

و بدتر اینکه این وسط شما دیگه شدی  آتیش بیار معرکه 

خدایا شکرت 🙏🏻
2706