2733
2739
عنوان

عروسمون میخواد نذاره ما دیگه بچشون رو ببینیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 99 پست
اره خیلی عفریطست فقط بلده پیش داداشم مثل گربه شرک چشماشو گرد کنه مظلوم نمایی کنه

داداشت مشکل روانی داره الکی گردن عروس ننداز بیچاره ازدست شماچی میکشه بجای نصیحت به برادرت داری اونوسرزنش میکنی😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری با زن داداشت ندارم چون باید حرفای اونم شنید نمیشه قضاوت کرد 

ولی مدل حرف زدن شما داداشم داداشم کردنت عفریته عکس گربه...

معلومه از اونایی که توجیه کردنتون مشکله

و خدایی که بشدت کافیست... 
2728
این عروسا چشونه چرا پاچه میگیرن من الان نزدیک بود بکشمش داداشم برداش بردش والا میزدم لهش میکردم

ببین خواهرشوهرا چیکار کردن که کار عروسا به اینجا رسیده

اما همه جا خوب و بد داریم

والا هر کی جای زنداداشت بود هزار باره جدا شده بود..باز به غیرت زنداداشت که مونده و زندگی میکنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2740

بنده خدا خانوم برادرت

اون از شوهر

اینم از خواهر شوهر

رسما گیر قوم ثمود افتاده

از تواضع سر به‌ زیر انداختم؛ خم نیستم/آنچه فهمیدی غلط بود؛ آنچه هستم، نیستم!/شیشه ای نازکدلم؛ اما بدان ای سنگدل/خرد شد هرکس که می‌پنداشت محکم نیستم... 

برادرت مشکل روح وروان داره دیگه بخونه مادرخودش رفتنم گیر میده... هیچکی مقصرنیست حتی اون عروس بیچاره ببین داداشت باهاش چه برخوردی مرده اون مهمونی رو از دماغش درآورده کا انقدر حساس شده.... شماهم بیخیال شو بشنو بگذر... مگه همه باید موری حرف بزنن که باب دله شما باشه میگه که بگه چندبار بیمحل کنین وتحویل نگیرین یاد میگیره موضوع خونشو تو خونش نگهداره... 

والا ما حرفای عروستو نشنیدیم قضیه و هرکی به نفع خودش تموم میکنه الان من یکماهه نمیرم دیدم فامیل شوهرم شک ندارم بخوان اونا بیان نی نی سایت حرفایی میزنن دل سنگ اب شه منم میگم اینجا حق و به من میدن 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
ببین خواهرشوهرا چیکار کردن که کار عروسا به اینجا رسیده اما همه جا خوب و بد داریم

بخدا من عاشقش بودم خودمم به داداشم معرفیش کردم دوستم یود همرازم بود الان ازم متنفر شده نمیدونن چرا

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

بنظرم زنداداشت خوب کاری میکنه نمیزاره بچش ببینید چون با طرز برخورد و اخلاق شما قطعا رو تربیت بچش اثر نادرست میذارید 

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
2706