2737
2734
عنوان

عروسمون میخواد نذاره ما دیگه بچشون رو ببینیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 99 پست
اونم کارش درست نیست عزیزم. من حال تورو که عمه هستیو درک میکنم خودم عمه هستم وعاشق برادرزاده هامم...ا ...

خب گفتم از همون اول که بچه دار شدن همین شکل بوده الان بیشتر

خیلی سخته اون وروجک مثل داداش برای من و مثل پسر برای پدرو مادرمن ، خدا ازش نگذره😭

نمیدونم مجردی یا متاهل ولی زندگی باهمچین آدم کنترل گری خیلی سخت وعذاب آوره... اون دیگه زنداداش شماست ...

نه عزیزم این حرفا نیست 

اون فرصت زیاد داشت از دوستی تا نامزدی همه چیزو بهم بزنه ولی نکرد چون عاشق داداشم بود، همیشه هم خودش با گریه زاری معذرت خواهی میکرد 

ولی ایندفعه هدف دیگه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب گفتم از همون اول که بچه دار شدن همین شکل بوده الان بیشتر خیلی سخته اون وروجک مثل داداش برای من و ...

عزیزم اون موقع اینقدر دوستش داشته که فکر کرده میتونه تحمل کنه

یا امید داشته یه خوب شدن اخلاقش

قطعا الان خسته شده ازین اوضاع

2728
خب داداشم همیشه خودش میاوردش  اون روز صبر نکرده بود بیاد خودش اومده بود

خب اومده باشه بدبخت کار اشتباهی نکرده که زودتر اومده خونتون ،داداشت رابطه ها رو خراب میکنه با این کارش 

بخدا من خونه مادرشوهرم که دعوتم شوهرم کلی اصرار میکنه که تو زودتر برو تا من بعد کار بیام 

بعدم ادم بعضی وقتا حوصلش سر میره یا هرچیزی میگه بذار زودتر برم 

به نظرم با داداشت صحبت کنید 

اون دنبال همچین دعوایی میگشت که به هدف شومش برسه

برو با برادرت تماس بگیر یا پیام بدا ببین دردش چیه بگو زنت اومده پیش خواهر و مادرت اگر به ما شک داری که زنای خرابی هستیم و میترسی زنت خراب بشه بگو تا کلا قطع رابطه کنیم مگرنه دقیق بگو مشکلت چیه که دارید دعوا درست میکنید نمیدونم شایدم به زنش شک داره که نمیخواد تنها بیاد خونتون

2740

از اون خواهر شوهر بدجنسایی ها. خب شما دعوتش کردین پس چرا میگی حتما رفته به داداشم گفته ما دعوتش کردیم؟!!! خب کردین دیگه. بعدم دعوا رو داداش خودتون راه انداخته چرا میندازی گردن عروستون. خدا نصیب نکنه از این خانواده های شوهر.