2737
2734

به خاطر یک مهمونی چنان دعوایی راه انداخت که بیا و ببین

خودش بدون اینکه از داداشم اجازه بگیره پاشد اومد خونمون، داداشمم باهاش دعوا کرده، حالا میگه تقصیر شماست که منو دعوت کردین که دعوا افتاده تو خونمون😔

وقتی هم که میاد اصلا نمیذاره بچه بیاد پیش ما 

همش به بچش میگه بشین پیش خودم چیزیت بشه بابات منو میکشه، دنبال بهونه بود که نیاد ما رو از دیدن بچه محروم کنه ،،الکی این وسط یک دعوایی هم راه انداخته تا به هدفش برسه

مطمعنم رفته به داداشم گفته مادرت خودشون منو دعوت کردن من تقصیری ندارم

خدا از این عروسا نصیب هیچ خانواده ای نکنه الهی امین

وای چ دل سنگیی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما دیروزم تاپیک زدی و یادمه همه حق رو به عروستون دادن

بنظرم اخلاق داداشت خیلی بده که انقدر زنشو تحت فشار میذاره سر هر چیز الکی و اعصابشو خرد میکنه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

چقد تاپیک میزنی ول کن دیگه ب تو چ بچه خودشه. داداشتم روانیه خوبتون میکنه ب جا اینکه مامانت پشتش رو بگیره بهش گفته تو دعواتون دخالت نمیکنم حالا هم دخالت نکنین اه 

2738

همش که شد قضاوت 

همش که شد ساخته ی ذهن شما

خوب بچه اشه دوست داره مواظبش باشه

بودند افرادی که اومدند گفتند عروس ما بیخیال حواسش به بچه نیست بچه اش خونه رو بهم میریزه

بیچاره عروسا در هر صورت پشتشون حرفه

شما سرت به زندگی خودت باشه و حساسیت بی‌مورد نداشته باش

آب باش نه باد 

آتیش رو خاموش کن نه شعله ور

مثل خواهرت بهش نگاه کن تا مشکلاتتون کمتر بشه. یکی دور و بر ما هست همش به ما میگه عروسم نمیذاره بچم از سرکار میاد یه کم استراحت کنه همش بچه ها رو بچه م نگه میداره. حالا از اون ور نسبت به دختر خودش خوشحاله که دامادشون تو بچه داری به دخترش کمک میکنه . 

2706