2733
2734
عنوان

چ کنم با این مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 69 پست

عزیزم دلت رو صاف کن . اگه همین حالت رو نسبت به مامانت داشت عین خیالت نبود. زن داداش من از وابستگی بچش به مامانم استفاده می کنه و میذارتش برا مامانم و میره عشق و حال. هم خودش حالش خوبه و هم مامانم

نمیدونم چرا همه همینو میگن بخدا اگ جای من بودی توهم تحمل این وضعو نداشتی انگار دارن بچرو ازت میگیرن

فردا زن بگیره یا شوهر کنه چی کار میکنی؟ میگی ازم گرفتنش؟ نکن عزیزم با خودت این کار رو نکن به بچه ظلم نکن نذار فردا تا اخر عمرش با بیماری اضطراب جدایی دست و پنجه نرم کنه بذار رها باشه کیف کنه از وجود اطرافیانش ، از چی میترسی ، بچه ی تو مثل همه ی بچه ها روح و درک داره تو رو مادر میدونه اون یکی رو دایی اون یکی رو عمه و ... بهش اعتماد کن اون همیشه بچه ی تو هستش کسی ازت نمیگیرتش

مادربزرگ همیشه زنده نیست و بچه ها شیرین ترین خاطراتشون از خونه ی مادربزرگ سرچشمه میگیره و در همون حال خاک پای مادرشونن

با حس منفیت مبارزه کن این حس تو درست نیست که بخوای بهش پر و بال بدی

هیچ کس عزیزانت رو ازت نمیگیره همه سر جای خودشونن ، نذار این چیزا باعث ناارامیت بشه

عجب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من برادر زاده دارم بیشتر وقتش پیش مابودتا مادرش یا خواهرزادم همینطور.اینکع حسادت نداره.من بچه م بره پیش مادر شوهرم خیلیم خوشحال میشم باعث میشه اونام دوستش داشته باشن

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
اینجا کلی تاپیک هست که خانواده همسرمون بچه های ما رو دوست ندارند و فقط به بچه های دخترشون توجه نشون ...

رفتار که نمیشه گفت کارهای اشتباه خودشون انگار مادر شوهر یا عمه یا عمو قراره بچه ی ما رو از ما بگیره والا میخاد چکار اخه ملت رد دادن دیگه😏😏😏😏

2731
عزیزم خب خالشه چرا انقدر حساسید رو این مسئله

نه اصلا حساس نیستم نمیاد خونه دیگه بذاریش همونجا میمونه دیگه نمیاد خونه خب بد عادت میشه اینجوری

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
اخه تا بزرگ شدنش این وضع ادامه داره؟نمیشه کاری کرد ب خودم وابسته شه؟

ببین بچت بهت وابستست و دوست داره ولی چون همیشه پیشته وقتی اونو میبینه براش تازگی داره ودوست داره بره پیشش البته چون کوچیکه اینجوری میکنه دختر منم دقیقا همینجور بود یوقتایی خونه مادرشوهرم میخوابیدیم صبح مادرشوهرم میبردش پیش خودش بعد من ک بیدار میشدم صداش میکردم نگامم نمیکرد اما تا عمش بیدار میشد جیغ و داد و ذوق میکرد ک بپره بغلش ، خیلی دلم میشکست ولی هرچی بزرگتر میشد ب خودم وابسته تر میشد . خیلی براش وقت بذار و باهاش بازی کن‌. 

البته این خیلی خوبه ک بهشون وابسته بشه بفرستش اونجا تو هم برا خودت ب کارات برس و گاهی ب تفریحت برس‌. اول و آخرش بزرگ میشه و تو مادرشی😊

نه اصلا حساس نیستم نمیاد خونه دیگه بذاریش همونجا میمونه دیگه نمیاد خونه خب بد عادت میشه اینجوری

ای جونم ، خاله دوسته  ، نگران نباش سنش که بره بال‍اتر خودش کم کم برمیگرده سمت شما

منتظر ..🤍🍃
2738
چقدر رفتارت زشته،ندید بدید تماااام بچه ها همینطورن،دوست دارن به جز مامان بقیه بهشون توجه کنه،جفت ب ...

خوش بحال شما...من شاید حساسیت الکی دلرم ولی احساسم الان اینه نمیدونم چیکارکنم انگار بچم ازم فراریه شما چطور کنار اومدید

اره درک میکنم ..بچه س ..مال منم اینجوری بود بااینکه ما یک شهر فاصله داریم کلا الان دو سال شه  و چسبیده  ب خودم حرص نخور 

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
ببین بچت بهت وابستست و دوست داره ولی چون همیشه پیشته وقتی اونو میبینه براش تازگی داره ودوست داره بره ...

عزیزم مرسی از حرفات...دخترت الان چندسالشه؟و از چندسالگی ب خودت وابسته شد؟حتما ج بده🥺

فردا زن بگیره یا شوهر کنه چی کار میکنی؟ میگی ازم گرفتنش؟ نکن عزیزم با خودت این کار رو نکن به بچه ظلم ...

خیلی حرفات ارومم کرد ممنونم ازت مرسی ک وقت گذاشتی برام تایپ کردی❤

چقدر رفتارت زشته،ندید بدید تماااام بچه ها همینطورن،دوست دارن به جز مامان بقیه بهشون توجه کنه،جفت ب ...

ببخشید میشه بگی بچه از چ سنی ب خودت وابسته شد و دیگه اون توجه رو ب خانواده شوهرت نشون نداد؟؟

2706