2733
2734
عنوان

مادرشوهرم خوشبخت ترین زن دنیاس

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کدوم مادرشوهر خوشبخت نیست اینو بگو

مادر شوهر من  طفلک یه 20 سالی هست پدر شوهر مریضم داره جمع میکنه واقعا دلم براش میسوزه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2731
خوشبحاله مادرشوهرم.چون از بچه خیلی شانس آورده ک گوش ب فرمان مادرشونن ۳ تا پسر داره ک جونشونو برا ما ...

میشه بدونم همسر شما در چ حد براشون کار میکنه  شما مشکلی ندارید با این قضیه؟   نظر پدر و مادرش چقدر تاثیر داره تو زندگیتون

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

پس خداروشکر کن چون همون رفتارو همسرت با شما هم داره

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
مادر شوهر من  طفلک یه 20 سالی هست پدر شوهر مریضم داره جمع میکنه واقعا دلم براش میسوزه

ایشون استثناست ..جز ده درصده مثله دیشب یه کاربری تاپیک زد مادرم میخواد برای عروسمون روز تولدش سوپرایزش کنه کیکم گرفته ..گفتم مادرتو ببوس از طرف من که گیر نمیاد از این مادرشوهرا..مادرشوهرا تولد عروسو یه جوری الکی یادشون میره بعد میان میگن عه تولدت بود یادم نمیمونه این نمونه بارز جز ده درصدای مادرشوهر خوب..تازه اگه تولد خودشون یادت بره تا هفتاد روز حرف نمیزنن باهات چرا یادت رفت پسرارو بچه هارو عذتب وجدان میده که یادشون بمونه

مادرشوهرمن از وقتی شوهرش مرده فاز افسردگی برداشته برا پسراش ناز میکنه 

اگه تازه فوت کرده خب حق داره. بچه هاش باید بیشتر دورش باشن‌و‌هواشو داشته باشن

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
برام عجیبه هیچکی واکنش نشون نداد انگار عادی بود تا به کامنت شما رسیدم 😐

خداییش یعنی اصلا موندم خیانت تو این سن و بعدشم این رفتارا....‌همینه ک خیانت بین زنها زیاد شده دیگه  

ایشون استثناست ..جز ده درصده مثله دیشب یه کاربری تاپیک زد مادرم میخواد برای عروسمون روز تولدش سوپرای ...

من گفتم خوشبخت نیست نگفتم مادر شوهر خوبیه برای من که بدی در حقم نکرد ...مادر شوهر بنده عاشق دخترای خودش  تو درگیری بین من دختراشم شدیدا طرف دختراش بارها بخاطر خوش آمد دختراش حق من ادا نکرده (تولد همه عالم و آدم کادو میخره به جز من چون تولد دخترش کادویی دادم که حال نکرد باهاش

من گفتم خوشبخت نیست نگفتم مادر شوهر خوبیه برای من که بدی در حقم نکرد ...مادر شوهر بنده عاشق دخترای خ ...

اها  من بد متوجه شدم فکر کردم داری ازش تعریف میکنی .. ..همشون همینن ..دلو میشکنن فقط ..مهم نباشه خودمون مهمیم 🙂

اها  من بد متوجه شدم فکر کردم داری ازش تعریف میکنی .. ..همشون همینن ..دلو میشکنن فقط ..مهم نباش ...

من یاد گرفتم به کسی اجازه ندم دلم بشکنه 

به قول دکتر هلاکویی پوست کرکودیل دارم بعدم من ضرر نکردم اون ضرر کرده من آدمی هستم یه دونه بهم محبت کنی تا ده تاش پس ندم نمیشینم سرجام من میتونستم جای دختر سومش باشم خودش نخواست خودش ضرر کرد

من یاد گرفتم به کسی اجازه ندم دلم بشکنه  به قول دکتر هلاکویی پوست کرکودیل دارم بعدم من ضرر نکر ...

💔.من خودم آدم حاظر جوابی ام اجازه دل شکستنو نمیدم ولی گاها شده دلمو شکسته و واقعا اون موقع حرمت و موقعیتی که توش بود نگه داشتم ....ولی باز گذشتم مهم نیست..مادرشوهره من که از دختراش خوشش نمیاد تازه دختراش میگن از تو خوشش حالا اصلا اینجور نیست بهشون ثابت شد ...مادرشوهر من اصلا خودخواه هیچیکی تو دلش جا نیست ولی حسوده دوست  داره همه چی مالک و صاحبش فقط خودش باشه  که میشه رفتارای بد و دلشکن

2706