2737
2734
عنوان

چ کنم با این مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن تا میتونی رابطتتو کم کن من بیچاره ک طبقه بالاشم...

خدارشکردورم ازهمشون ولی تاعیدمیخادشوهرم خونه براشون بگیره ک بیان نزدیکای مایاشایدم دوطبقه😭😭😭😭

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
یعنی دو سالگی دیگه خوب میشه؟

مال من الان شدیداً وابسته س ..نه که پیششون نره بیرون نبرنش اینها ..چون عاشق بیرونه می‌ره .ولی وابسته خودم شده .منم اول میگفتم نی نی دوستم نداره شوهرم می‌گفت بچه س بابا این حرفا چیه اول آخر تو مادرشی همونم شد 

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗
2731
خیلی حرفات ارومم کرد ممنونم ازت مرسی ک وقت گذاشتی برام تایپ کردی❤

خواهش میکنم عزیزم

من بچه بودم خیلی به عمه کوچیکم وابسته بودم از خونه مون نیرفت زار زار گریه می کردم خیلی با محبت بود و خیلی چیزا بهم یاد داد هنوزم خیلی دوستش دارم اما مامانم بگه بمیر میمیرم کوچکترین ناراحتیش منو مریض میکنه ، قلب و روح ادم خیلی وسیعه هر کس رو تو جای خودش دوست داره و ازش چیزها یاد میگیره چیزایی که حتی شاید مادر نه به ذهنش برسه نه توان و علمش رو داشته باشه

کوچولوت داره روال عادی رشد رو به شیرینی طی میکنه تو هم در کنارش پر از انرژی و گمان مثبت باش

زمان خیلی زود میگذره

عجب 
عزیزم مرسی از حرفات...دخترت الان چندسالشه؟و از چندسالگی ب خودت وابسته شد؟حتما ج بده🥺

دخترم الآن ۱۲ سالشه و شدیدا ب من وابسته بود تا ۲سال پیش ک داداشش ب دنیااومد وابستگیش ب من کمتر شده. البته عمش و مامانبزرگشو الآنم دوست داره ولی دیگه خودش جایگاه همه رو پیدا کرده و میدونه من مامانشم و با بقیه فرق دارم دخترمم دقیق یادم نیست کی وابستگیش ب من زیاد شد ولی اصلا فکرتو مشغول نکن ب این چیزا زمان همه چیزو درست میکنه. دیگه فکر کنم یک سال ب بعد خوب بشه. بازم‌میگم خیلی باهاش وقت بگذرون 

ای جونم ، خاله دوسته    ، نگران نباش سنش که بره بال‍اتر خودش کم کم برمیگرده سمت شما

ایشالا😍🌷

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
ببخشید میشه بگی بچه از چ سنی ب خودت وابسته شد و دیگه اون توجه رو ب خانواده شوهرت نشون نداد؟؟

پسرم الان هفت سالشه،تا دو یا نزدیک سه سالگی اینجور بود،بعد به خودم وابسته شد و هنوزم هست

بچه دومم یک سال و نیمه هست،وقتی کسی نیست میچسبه بهم،ولی اگر عمو،یا پسر خاله یا باباش باشه منو فقط برای شیر و خواب میخواد همین

2738

اگر واقعا مادرشوهرت اینقدر حمابت میکنه،بلافاصله بزار بچه دوم هم بدنیا بیاد،با هم بزرگ میشن

همش هم که بچه اولت اونجاست و حمایت هم میشی،راحت همزمان بزرگ میشن

یکی از اقوام ما اینکار کرد،فاصله دوتا بچه اش یک سال و سه ماهه،انگار دوقلو اصلا اذیت نشد چون کمکی داشت