2733
2739
عنوان

چ کنم با این مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 69 پست

مادر بزرگه...بچه ها عاشق آدمهای مسن هستند...بعدش چ ربطی ب مادر شوهرت داره وقتی بچه ت می‌ره بغلش...بیچاره ب مادر شوهرها

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوش به حالت ای کاش من به جان بودم بچه رو میدادم بهشون استراحت میکردم . بچه ام ۲۴ ساعتها چسبیده به من ...

نمیدونم چرا همه همینو میگن بخدا اگ جای من بودی توهم تحمل این وضعو نداشتی انگار دارن بچرو ازت میگیرن

2731

مادربزرگ واسه تمام آدما عطر خاص خودشو داره ، شما مادرشی تاج سرشی در آینده ، ولی نه مادربزرگ میتونه جای شما رو واسش بگیره نه شما میتونی واسش مادربزرگش باشی ، تمام آدما داخل جایگاه خودشون عزیزن

منتظر ..🤍🍃

چقدر رفتارتون عجیبه؟! بچه رو بخاطر حساسیت بی جای خودتون از محبت نزدیکانش محروم نکنید. کسی قرار نیست بچه شما رو تصاحب کنه. مادر بزرگ هاش خودشون بچه دارند و نیازی به بچه شما ندارند. فقط خودتون رو اذیت می کنید

اخه تا بزرگ شدنش این وضع ادامه داره؟نمیشه کاری کرد ب خودم وابسته شه؟

مث دختر من  وابسته خالشه جرات اینکه برم خونه مامانم ندارم یا بخام دعوتشون کنم هی جیغ گریه میخام پیش خالم باشم دخترم4سالشه... یه مدت گولش میزدم میریم برات فلان بگیرم یا میگفتم میریم پارک میبردیمش پارک که باور کنه میبریمش خوب شده بود یه چن مدت دوباره دیوانه شده🤦‍♀️

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2740
اره بخدا یبار هم همینجور چسبید ب مامان خودم. کلی مامانمو دعوا کردم گفتم بچمو داری از من دور میکنی... ...

چقدر رفتارت زشته،ندید بدید

تماااام بچه ها همینطورن،دوست دارن به جز مامان بقیه بهشون توجه کنه،جفت بچه من تا دو سالگی شاید هم سه،همینطور بودن

الان لچه یک ساله ام،وقتی عمو را میبینه دیگه انگار منو نمیشناسه،یا عاشق داداشش هست،انگار منو فقط برای شیر میخواد

بزرگ‌که بشن دیگه به شدت میچسبن به خودت

اره بخدا یبار هم همینجور چسبید ب مامان خودم. کلی مامانمو دعوا کردم گفتم بچمو داری از من دور میکنی... ...

خواهر من همه میدونن اون بچه ی شماست بچه خواسته ناخواسته وابسته ی مادرش هست این چه حرفیه بزار پیش بقیه هم خوش باشه شاید یه وفتایی کاری داشتی خاستی بری جایی بزار راحت بمونه مگه اون میخاد بچه رو بگیره بچه ی خودشو هم داده به شما خودتو اینقدر اذیت نکن وابستگی خیلی خوبه ولی نه در این حد

نمیدونم چرا همه همینو میگن بخدا اگ جای من بودی توهم تحمل این وضعو نداشتی انگار دارن بچرو ازت میگیرن

بهش محبت میکنی؟شاید چون مادربزرگش باهاش مهربونه دوسش داره.زیاد نزار بره پایین ،اما اونقدرم ازش دور نکن.بهترین راه محبته

میبرن غذا هم بهش میدن ....میخوابوننش هم...من میرم میگم مامان بیا پیش خودم بخواب اما نمیاد

والا به خدا خوش به حالت کمکت هستن کاش یکی هم بود وقتی بچه هام کوچیک بودن کمک من میشد پیر شدم تا ابنا بزرگ بشن😫😫😫

بازتوخوبه دخترمن علاوه ک وقتی میبینش میچسبه کل طایفه شوهرم فقط میکن شکل مادرشوهرمه تازه اسم مادرشوهرمومیزارن روش میگن چون شکلشه😒😒😒

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
 پسر من وقتی عمه هایش را می بینه ذوقی میکنه من به ذوق اون ذوق میکنه ناراحتی نداره والا

اینجا کلی تاپیک هست که خانواده همسرمون بچه های ما رو دوست ندارند و فقط به بچه های دخترشون توجه نشون می دن. یکی نیست بهشون بگه بابا بخاطر رفتاری هست که خودتون از اول نشون دادید. وقتی اجازه نمی دید بچه تون رو حتی بغل کنند دیگه بعدا توقع محبت داشتنتون چی هست؟! ( البته استارتر ظاهرا به مادر خودش هم حساس هست)