2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222822 بازدید | 2340 پست
خیلی جنایی فکر میکنی😂😂😂😂😂... شایدم بوده نمیدونم

چاقوش منظورم نبود خیلی تاکید میکرد رو خوشمزه بودن واهو دوست دارم  حسم میگه اسی رو اهو فرض کرده به اسم اهو خواسته هاش رو گفت  

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
خیلی زبون ریخت که بفرستم ولی نفرستادم هنوز به نظرم یک عکس ساده و پوشیده حقش بیشتر نیست😁

یچیز دیگه... همه میدونیم اگه وقتی دوستی دختر پسری لو بره همه آبروریزی ها واسه دختره،،،،من عادتمه به هرکی نزدیک میشم منظورم حتی فامیلامه چه دختراشون چه پسراشون ازشون آتو جمع میکنم واسه محکم کاری و احتیاط که یوقت نخوان از طریق رازهام بهم اسیب برسونن یا تهدیدم کنن که اگه بخوان هم نتونن

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی دونم چندسالته و چی تو سیرت یا صورت این پسر هست که دلتو برده و خودت برعکس رفتار دخترای دیگه پا پیش گذاشتی، البته تحسین میکنم این رفتارتو و خیلی خوبه اگه جا بیوفته تو جامعه

اماااا

اصل قضیه رو فراموش نکن

به فرض همه چی اوکی میشه و بهم میرسین و به شرطاتونم پایبند می مونین،

واسه دختری که شتغله دست دراز کردن برای پول توجیبی جلو همسرش سخت نیس؟ 

واسه مردی که ۱۵ ساعت کار میکنه راحت خرجه زنش کردن سخت نیست؟ 

دوسال صبر کنی و با رویا زندگی کنی و بعد خودتو صبح تا شب تنها تو یه خونه با وظیفه ی خانه داری و غیرتی بودن شوهرت ببینی سخت نیست؟ 

بخدا منم با عشقم ازدواج کردم و به قول شما بهش گفتم خیانت نباشه با بی پولی هم میسازم ولی الان میبینم زندگی واقعی یه ماه بعد ازدواج خودشو نشون میده. ما فیلم و داستان نیستیم که تو یه خط بنویسن ازدواج کردیم و زن کدبانویی بودیم و بچه دار شدیم و مردیم. این ساعتایی که طی روز میگذره اگه مفید نباشه آدمو به جنون میکشه. اگه مرد حساسی مقابلته باور کن بدتر هم میشه. 

خواهرانه میگم حین دوستی پیش مشاور هم برو، کاری که به من میگفتن و من از عشق زیاد گوشم بدهکار نبودو تو انجام بده

2728

اسی چیکار میکنی؟؟ با این رفتارت نشون دادی خیلی راحت با مرد جماعت میتونی ارتباط داشته باشی و حرف بزنی و احساساتت رو بگی و هیچ حیا و متانت و شرم نیس، واقعا که، مردم ما هنوز درگیر خرافات هستن درگیر با پای چپ برن توالت یا راست هستن بعد تو ادای خارجیا و درمیاره و مثلا میخوای بگی اینا نشونه بافرهنگ و بروز بودنه!!!! و رفتی پیش قدم شدی والله اوناهم اینجوری نیستن. یکم سر و سنگین باش، طرف حتی نگفته منم از تو خوشم میاد، بعد تو مثل فیلما خط قرمزم خیانت و دروغه که دیالوگ همه فیلم‌ها و فقط چند دقیقه خندیدم  واقعا اینه شعور و تربیت یه دختر؟؟؟ همین کارارو میکنید که میگن زنا کم عقلن، دخترا اسگولن و میشه سرشون گول مالید و هرکاری خواستن با دخترا میکنن... 🤔🤔🤔🤔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

استارتر تو رویا سیر نکن مردا اونقدرام لیاقت اینرو ندارن که بهشون ابراز کنی از کجا میدونی که افکار خبیثانه تو ذهنش نسبت بهت نداره؟ قصدش ازدواج نباشه و فقط دوسال بازیت بده پی؟ به اینا هم فکر کردی؟

اسی چن ساعته دارم میخونم تاپیکو

این اقا هدفش ازدواج نیست

۱.تا شما گفتی قبول کرد ( من به شخصه حتی اگه ی آدم خیلی خوبم بهم پیشنهاد بده وقت میخوام برا فکر چطور ایشون درجا قبول کرد؟) احتمالا دنبال یه دوست دختر بوده که روزاشو تنها نگذرونه‌و براش فرقی نداشته کی باشه

۲.لحن حرف زدنش تو پیاما ( مخصوصا پیامای آخر ) خیلی بی میل و رغبته ( بچه هایی ک تجربه آشنایی رو داشته باشن تفاوتو قشنگ درک میکنن) 

۳.سریع گفت تا چن سال شرایط ازدواج ندارم که پا پیچش نشی

۴.سریع دنبال عکس لختی گرفتن ازته ( اونم با چرب زبونی و گفتن اینکه زنمی و احتمالا اینکه اول کاری حرف ازدواجم پیش کشیده همینه) 

دلایل دیگه م دارم فقط خوابم میاد و تا همینجا بسنده میکنم

اگه واقعا دختری و سر کارمون نذاشتی حسابی حواستو جمع کن که بدجور رو دست میخوری

خیلی زبون ریخت که بفرستم ولی نفرستادم هنوز به نظرم یک عکس ساده و پوشیده حقش بیشتر نیست😁

من بعید میدونم قصدش ازدواج باشه؟ حس میکنم قصدش سو استفادس. اگر هم میگه وقتم کمه بخاطر اینه که کمتر از لحاظ اقتصادی خرجت کنه و همینطور ارزشش پیشت بیشتر بشه . من حس میکنم قصدش فقط بازی دادنه تو چقدر ساده ای میتونی امتحانش کنی بگی باید خانواده ها از همون ابتدا باید در جریان باشن. اگر قبول نکرد یعنی افکار خبیثانه داره نه ازدواج

2740
اسی چن ساعته دارم میخونم تاپیکو این اقا هدفش ازدواج نیست ۱.تا شما گفتی قبول کرد ( من به شخصه حتی ا ...

دقیقا اگه پسری بود که اهل دختر بازی نبود آخرش حرفاش این همه بی میل نبود نسبت بهت . عکس رو هم واسه کثافت کاری ذهنیش میخواسته . بهش بگو برو گمشو آشغال عکس مادرتو بگیر بی غیرک

این مرده که استارتر ازش خواسته خیانت نکنه. مرده با چندین نفره . استارتر هم یکی جزو همون چند نفره. کارت به دو سال هم نمیکشه توی همون ماه اول یه بلایی سرت میاره بعدم با چند تا حرف ناجور که بسوزونتت ولت میکنه . میگه تو خودت هم دنبال رابطه ناجور بودی ولی روت نشد بگی . بعد از اتفاقات بد همه پازل ها رو کنار هم میچینی میفهمی حرفام دریت بود. الان کلت داغه نمیفهمی چی میگم استارتر عزیز .

باور نمیکنه میگه پس تماس تصویری بگیریم ببینمت قراره زنم بشی چه اشکالی داره

اسی از من باتجربه حرف قبول کن منم ۱۲سال پیش عاشق شدم خودم شمارشو پیدا کردم و بهش زنگ زدم و گفتم عاشقشم ما همسایه بودیم همو میدیدیم تو مسجد اونم گفت از من خوشش میومده و روش نمیشده بهم بگه . حرف ازدواجم خودم پیش کشیدم که گفت یه مدت باهم باشیم تا ببینیم خدا چی میخواد نه شرطی گذاشتیم نه از این حرفایی که شما زدین به طرز عجیبی بهش اعتماد داشتم الانم ۲تا بچه داریم . اسی هدف این اقا با توجه به پیاماش اصلا و ابدا ازدواج نیست و فقط نخواسته دلتو بشکنه یه مدت باهات وقت میگذرونه و بعدا با یه سری بهونه ها ردت میکنه میره . الخصوص عکس خواستن ازت همین اول کاری دیگه خودت باید باهوش باشی که هدفش چیه و اصلا عکس باز میخواد چیکار 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
حس میکنم اونم یک چیزایی فهمید ولی خودشو زد به کوچه علی چپ

منم اینو حس میکنم ولی چرا یعنی فکر میکنه شاید اشتباه برداشت کرده یا چون آشنام یا فهمیده دقیقا کیم و خوشش نمیاد ازم ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
شرایطا و موقیعت ها ادما با هم دنیا و اسمون فرق دارن شما دوست داری برگردی عقب منم دوست دارم برگردم ...

نمیدونم...شاید...

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2706