2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222860 بازدید | 2340 پست
چقدر برام عجیب و جالبه یعنی اینقدر مهمه؟؟؟ مهمتر از آینده خودت؟ دوست نداری درس ب ...

عزیزم حالا منم قبول نمیکردم کو کار که ادم لج کنه 

اینهمه پسر تحصیل کرده بیکار جوون بیکار هست 

هر شغلی رو که نمیشه گفت کار 

اگر به فروشندگی و منشی باشه نخواستم 

همون درسشم بخونی تو این مملکت کلاهت پس معرکست

اون موقع دیگه از اینجا رونده از اونجا مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حالا منم قبول نمیکردم کو کار که ادم لج کنه  اینهمه پسر تحصیل کرده بیکار جوون بیکار هست&n ...

عزیزم فقط از خدا میخوام معیار و ایده آل های الانت تو این سن با معیارها و ایده آل های 30 سالگیت برابر باشه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
عزیزم خوندم درست متوجه نشدم  شایدم منظورتو درست نگرفته که بهش علاقه داشتی  اگر واضح گفتی ...

خب تو چی از پیامی که براش فرستادم برداشت کردی معنیش چیه یعنی چی حرفام چی فهمیدی ازش بگو چون خیلیا گفتن درست نگفتم شاید اونم متوجه منظور من نشده ...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
عزیزم فقط از خدا میخوام معیار و ایده آل های الانت تو این سن با معیارها و ایده آل های 30 سالگیت برابر ...

همیشه میگن تو لحظه زندگی کن و شاد باش

حالا کو تا سی سالگی اصلا ما زنده باشیم

ساده ایاااا اون  عاشقت بود که قبل تو ازدواج نمیکرد یا یه جوری به دستت میاورد ...طرف رفته زن گرف ...

عزیزم روز بعد عقدش زنگ زد متل دیونه ها گریه میکرد بخدا گفت دیدی چجور از هم جدامون کردن اومد شهر مون پیش خواهر رادم که پسره دوست صمیمیش بود تا اروم بگیره بعد ازدواجشم همش میومد خونمون با داداشام رفیق صمیمی شد گفتم نیا خونمون ترو خدا نیا اطرافم گفت بخدا از درون دارم میسوزم گفتم به درک به جهنم من کم نسوختم نیا دیگه بهم زنگ نزن هرجا من بودم نیا بخدا هرجا بدونم هستی نمیام بزار تموم شه من فراموشت کردم... از طرف من فقط یادی ازش مونده تو ذهنم ولی از طرف اون خیلی راحت پیش زنش و خانوادش میگه من دین و دنیاشم تا قیامت زنش مارو با دعا جدا کرد... از طرف من تموم شده اون داره دقمرگ میشه پستهای اینستاشو همه میبینن ولی نمیدونه منم میرم رو پیجش ولی دیگه نمی م

2706