2737
2734

سلام به  دوستان نی نی سایتی😍 من پیجمو تازه راه اندازی کردم که فعالیتمو آنلاین ادامه بدم🤗

به مناسبت شروع کارم و  رونق گرفتنش از طریق مجازی با قیمت های فوق العاده کارامو گذاشتم.

لطفا از پیجم حمایت کنید بچه ها.

فالو کنید دوستان.

اگه از نی نی سایت اومدید بگید تا تخفیف ویژه بدم 

https://instagram.com/celine._.decor?utm_medium=copy_link

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم ایشالله کارت پررونق ولی بنظرم قیمتا رو هم بزن اینجوری بهتره منم دنبالت میکنم

شما ماله کدوم‌شهری

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
سلام عزیزم ایشالله کارت پررونق ولی بنظرم قیمتا رو هم بزن اینجوری بهتره منم دنبالت میکنم شما ماله کد ...

قیمت رو میگن نزن تا بقیه پیجا اعتراض نکنن چرا کم زدی.. اولش زدم پیجا میگفتن کم زدی و چرت و پرت میگفتن.

منم برداشتم .

2738
سنندج

ایشالله ک مشتری شیم جنسای بیشتربیار مثلا تابلو

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706