2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222822 بازدید | 2340 پست
پس انتظار داشتید پسره بیاد برای من ناز کنه؟  از خداشم باشه  یخورده ناز میکرد دیگه جوابشو ...

ای جانم من تمام و کمال قبول دارمت، اتفاقن خوب جواب داد اصلن خودم مثه شما با دل و جرعت نیستم هر چند کسی رو دوس ندارم ولی ایول خوشم اومد مشخصه ب عنوان یک زن خودتو کامل می دونی مثه بقیه فقط شعار نیست فقط ی چیزای، همیشه در دسترس نباش گاهی توم سعی کن کارتو بهونه کنی و شما خاتمه دهنده خداحافظی تون باشید، مثلن می گفتی باشه ی خورده میخام در مورد شرایط فکر کنم و خواهشا تا تمامن از اخلاقش مطمن نشدین تمام قلب تون رو درگیرش نکنید با ارزوی بهترین ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم من همین الانشم از کار کردنم راضی نیستم دوست دارم بشینم خونه استراحت کنم چه برسه وقتی متاهل شدم ...

نه عزیزم منظورم فقط کار کردنت نبود 

کلا میگم این آقا خیلی تفکراتش قدیمی و مردسالارانه ست حالا توی این مورد که کار کردنت باشه خودت باهاش موافقی اوکی

ولی میگم تو بقیه ی مسائل این تفکراتش خِرتو نگیره

NVD❤
عزیزم قضاوتت نمیکنم چون تو شرایط شما نیستم اما کاش صبر میکردی  ی کوچولو  یکی از دوستام ...

منم اولین بارخودم ازشوهرم خواستگاری کردم وهیچوقت به روم نیاورداگه ادم طرفشوبشناسه وبدونه ک جنبش تاچه حده هیچ اشکالی نداره

عزیزم حتما دوستم داشته، من هیچ اشکالی نمیبینم

عزیزم بهترین کارو کردی چراحتمامابایدتوسط پسرانتخاب بشیم شوهرمنم انتخاب خودم بودواصلاهم پشیمون نیستم صدباردیگه برگردم عقب بازخودم ازش خواستگاری میکنم

2740

انقدر به این تاپیک خندیدم اشکم اومد .پسره دو خط اول گفت نباید کار کنی دختره گفت من با آوارگی کنار میام 😂😂😂😂😂 اونوقت من سه ماه با شوهرم نامزد بودم میگفت بریم سینما گفتم نه زوده بزار شناخت بیشتری پیدا کنیم 😂😂😂😂😂😂😂😂 الان کجای کارید؟ عقد کردید؟ آخه خیلی سریع شکل گرفت رابطه 😂 بزار ناهار بخورم بیام عقد نکنید یه دیقه 

وای تو پیشنهاد دادی بعد براش شرط و شروط و خط ونشونم میکشی ایول😂😂😂😂😐😐😐

چه حرفیه میزنید ، وقتی آقایون پیشنهاد بدن دیگه حق ندارن شرایط و علایق خودشون رو بگن؟؟؟؟!!!!!! اینم فرقی نداره خانم پیشنهاد داده و بایدم شرایط و ..... بیان کنن. یکم منطقی حرف بزنید.

عزیزم می تونی ی کار نیمه وقت پیدا کنی ک باب میل هر دوتون باشه

اون مگه کارشو ول میکنه 

حالا تازه فهمیدم میخواد خودش وام بگیره مغازه بزنه دیگه جدا واسه خودش کار کنه ولی کاریه که نمیذاره من بیام

مگه توخونه ترشیده بود که اینقدر زود قبول کرد به یک مرد ۷۰ساله پیشنهاد بدی میره یه فکری به مشورتی میک ...

چه ربطی داره خانم گفتند که آشنا هستند با هم ، شاید آقا هم تو فکرشون بودن و علاقه به ایشون داشتند

حتما مطرح کن مال و اموالتون نصف بشه  خانه داری خوبه بشرطی که زن اندوخته داشته باشه . شما خانه ...

حالا زوده واسه تقسیم مال اموال 

بذار خدا بهش مال و اموال بده اون موقع یک فکری میکنیم

2706