2752
2739
عنوان

شام چی دارید؟😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 119 پست
دعا میکنم با این غم کنار بیای چطور فوت شدن چند سالشون بود اگه دوست داشتی بگو اگرم اذیت میشی نگو عزیز ...

آریتمی قلبی داشت قرارشدبعدازتعطیلات عید باتری بزاره منتها دم دستشویی داشت دست هاش رومیشد ساعت 12/5شب یهوافتاد وایست قلبی توبیمارستان احیا شدولی فردا غروب در شب قدر دکترها دیگه نتونستن کاری انجام بدن شب وحشتناکی بود 67سالش بود

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
چشم گلی ان شاالله این روزای حال خرابی رو تجربه کنی به زودی ،🥰

الهی آمین🥹

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چي داريم😬برنج بيشتر

لوبیا پلو

کته گوجه 

قیمه

واویشگا

کله گنجشکی 

خورشت هویچ

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
دلم گرفت الهی خدا غم رو از دلتون بیرون کنه

الهی آمین ....

الهی هرگزغم نداشته باشی ....الهی آمین

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 

ا ما هم لوبیا اینجا هم بارونه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
آریتمی قلبی داشت قرارشدبعدازتعطیلات عید باتری بزاره منتها دم دستشویی داشت دست هاش رومیشد ساعت 12/5شب ...

ما هم یکی از عزیزانمون رو ششم عید همینطور از دست دادیم درک میکنم چقدر سخته شما فراموش نمیکنید هرگز اما با این غم کم کم کنار میآید از خدا براتون طلب صبر و آرامش دارم

یه زمانی چقدرانگیزه وهدف داشتم وباچه ذوق وشوقی شام وناهار درست میکردم اونم باعشق ....چهل روزست که هم ...

الهی بمیرم دلم برات گرفت😔😔

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر