2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222857 بازدید | 2340 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هم نمیخوام دعوا کنم تاپیکو گزارش بزنن تفکرات و نظرات باهم فرق داره و معلومه اب ما تو یه جوب نمیره پس خدافظ

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم

امیدوارم سرانجامشم خوب باشه

اونایی که میگین غرورت و شکستی یا این رابطه سرانجام نداره

بنظر من بهترین کارو کردی استارتر

افرین به جسارتت

برای هم ارزوهای خوب کنیم تا به زندگی خودمون برگرده💛

2731
من نگفتم میرم جلوش زانو میزنم و ازین چیز کاریا ولی بلدم اینقدر شهامتشو دارم تا برم اعتراف کنم   ...

ت ایران چنتا از امثال شما باشه ک بقول خودشون روشنفکرن ک دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

😂😂😂😂😂

برو به خانواده پسره بگو منو به عنوان عروستون لطف نید بپدیرید

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
حالا چون پیشنهاد دادم بهش بگم برو هر غلطی بکن چون بهت گفتم علاقه دارم پات میمونم؟

نه اما حداقل میزاشتی یه روز از آشنایی تون بگذره یبار دیگه خودش بهت مسیج بده و حرف بزنه بعد شمام میرفتی بالا منبر دری وری می گفتی🥴🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣ببخشیدا تیکه آخر شوخی بود

ت ایران چنتا از امثال شما باشه ک بقول خودشون روشنفکرن ک دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه 😂😂😂😂😂 برو ب ...

شما عقلت نمیرسه من چی میگم و منظورم چیه  پس دهنتو ببند لطفا

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم
ت ایران چنتا از امثال شما باشه ک بقول خودشون روشنفکرن ک دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه 😂😂😂😂😂 برو ب ...

عزيزم  شما چه گيري دادين؟

خب اگه باب ميلت نيست سكوت كن باشه شما غرورت مهمه همه فهميدن اينو 

اصلا  نمیشه تو این سایت درباره این چیزا حرف زد یه مش کودن فکر میان نظر میدن

اتفاقا منم اشکالی نمی بینم طرف حرف دلشو زده قبولم نکنه حداقل تلاششو کرده کاش همه دل وجرات این کارو د ...

الان اگر قبول نکرده بود همه بهم سرکوفت میزدن که شخصیتت خورد شد، غرورتو له کرد و فلان 

ولی الان میگه پسره چه زود قبول کرد 

خلاصه مرد یک حرفی دارن واسه گفتن 😁

چیزی که برای من مهمه این بود که خوردم نکرد و قبول کرد😄

امیدوارم سرانجامشم خوب باشه اونایی که میگین غرورت و شکستی یا این رابطه سرانجام نداره بنظر من بهتری ...

ممنون عزیزم 

بله من قبلش هم جوانب رو در نظر گرفتم 

چیزی که برام مهم بود اینکه قبول کنه باهاش باشم

شما عقلت نمیرسه من چی میگم و منظورم چیه  پس دهنتو ببند لطفا

ریپ نزن دیگه بزرگوار

از فردا هم گل و شیرین بگیر تو خیابون از هرکی خوشت اومد برو خونشون خواستگاری

عزيزم  شما چه گيري دادين؟ خب اگه باب ميلت نيست سكوت كن باشه شما غرورت مهمه همه فهميدن اينو&nbs ...

عزیزم کسی نظر شمارو خواست؟

نظر دادم

نظر داد

2706