2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222815 بازدید | 2340 پست
مث منی تقریبا من تا ی سال دیگه یکم خودمو شرایطمو بهتر میکنم که کسی نتونه نه بگه بهم😅 اگه مونده بود ...

منم شرایطم خیلی خوبه

دندون پزشکم اون مهندسه

ولی خب نمیدونم جوابش چیه

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
بلاخره هر کسی نظرشو داره و مردم حرف زیاد دارن  الان اگر قبول نمیکرد یک حرفی بود، قبول کرده باز ...

منظورم همون خشک و رسمی حرف زدنتون بود

ببین من خودم وقتی ۱۴سالم بود به همسرم گفتم دوسش دارم ... اونم من و دوست داشت ..الان ۱۰ ساله باهمیم ... هرروزم بیشتر وابسته و عاشق هم میشیم .. هیچوقتم به روم نیاوردع که تو بهم گفتی دوستت دارم ، هیچووووووقت

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شرایطم خیلی خوبه دندون پزشکم اون مهندسه ولی خب نمیدونم جوابش چیه

قبول میکنه صددرصد برو بهش بگو 

منم عشقم پرستاره... اگه امسال خودم قبول میشدم حتما بهش میگفتم...الان نمیتونم بگم..برم بگم چی ام چیکار کردم تاحالا؟...میخوام بسازم خودمو بعد😅

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
اسی دمت گرم واقعا ازت خوشم اومد چقدر شجاعی واقعا کیف کردم از چت کردنت ولی یه سوال تو به خاطر اون از ...

ممنون عزیزم 

شغلی که من دارم که نمیشه گفت شغل عزیزم هیچ اینده ای نداره و چیز خاصی نیست 

بعدن اگر حوصلم شد و به کارای خونه رسیدم ، و خودش خواست کاری برام دست پا کنه که آرایشگری یا خیاطی میکنم، اگر هم نشد که مهم نیست

2728
اتفاقا کودن فکر و کوته فکر به تو و امثال تو میگن ک ذره ای برای خودشون ارزش قائل نیستن

معلومه کسایی که به کار اسی افتخار کردن بیشتر از کساییه که مخالفت کردن معلومه کی تو قرن 1020 زندگی میکنه کی 2020

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم

@ساعت_شنیی    

بنظرم خیلی کارخوبی کردی ک بهش گفتی افرین

من خودم اول از بهروزخوشم اومد

اگه بهش نمیگفتی شاید تو دلت میموند

ولییییی.

با شناختی ک من از پسرادارم این لاشیه...یااونم ازتوخوشش اومده بود..از این۲حالت خارج نیس

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
چه جسارتی😦 چه ام زود قبول کرد😂

حالا اگر ما میگفتیم چس کنشو میزد به برق یارو  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
نیازی نیست شما به فکر من باشی   ملکه شما برو بشین تا یکی بهت گف بالاچشت ابرویه پاچشو بگیر مواظ ...

ضعف و ترسو بودن نیست

من مثل ملکه ها خیلی قشنگ نشستم تو خونه

اومدن با هزار ناز خواستگاری کردن :)

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
قبول میکنه صددرصد برو بهش بگو  منم عشقم پرستاره... اگه امسال خودم قبول میشدم حتما بهش میگفتم.. ...

آخه وقتی دلش یجا دیگس ممکنه ردم کنه، یعنی به احتمال زیاد رد میکنه

هر چقدرم من دختر خوب و با موقعیت عالی باشم

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
یه چیزی بگم غرور مگه این نیس واسه خودمون ارزش قائل باشیم؟خودمونو دوست داشته باشیم؟فقط خودمون مهم با ...

هوم درسته ،غرور همراه جسارت 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
ضعف و ترسو بودن نیست من مثل ملکه ها خیلی قشنگ نشستم تو خونه اومدن با هزار ناز خواستگاری کردن :)

لوسیتو میرسونه

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم
منظورم همون خشک و رسمی حرف زدنتون بود ببین من خودم وقتی ۱۴سالم بود به همسرم گفتم دوسش دارم ... اونم ...

نمیشد دیگه بگی بخندی 

البته خودش چون زیادی مودب حرف میزنه باعث میشه ادم وقتی باهاش حرفش بزنه لحنش خود به خود مثل خودش بشه

انشالله خوشبخت باشید عزیزم

والا منم خودم اولبن بار به همسرم گفتم دوسش دارم ولی نه اینطوری 😁👍👍

میشه بگی چجوری گفتی؟

کراشم بهم گفت تو از من خوشت اومده؟گفتم نمیدونم بهش فکر نکردم گفتم تو چی گفت نمیدونم بهش فکر نکردم هیچکدوممون گردن نگرفتیم🥲ولی من میخوام ب دستش بیارم چجوری بگم خب

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
2706