2737
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست
عزیزم حتما دوستم داشته، من هیچ اشکالی نمیبینم

عزیزم بنظرم شرط و شروط گذاشتنتون الان جالب نبود باید میذاشتی یه مدت بگذره 

قطعا به هرمردی حتی هول ترین مرد دنیا بگی من از خیانت بدم میاد میگه من پسر پیغمبرم 😅😅یا همه از دروغ بدشون میاد 

این تیکه جالب نبود از نظر من 

حالا حرفیه که زدی ولی بنظرم اگر یه روزی یه دختر بخواد به یه پسر ابراز علاقه کنه باید اون پسر هم از نظر مالی هم اجتماعی و خانوادگی عالی باشه که ارزش پیشنهاد دادن داشته باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اصلا  نمیشه تو این سایت درباره این چیزا حرف زد یه مش کودن فکر میان نظر میدن

اتفاقا کودن فکر و کوته فکر به تو و امثال تو میگن ک ذره ای برای خودشون ارزش قائل نیستن

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
انتظار داشتید برام ناز کنه  چنان میزدم تو برجکش که ندونه از کجا خورده

چه جوری مثلا اگه بد حرف میزد چی میگفتی وقتی ابراز کردی که دوستش داری و تمایل داری باهاش ازدواج کنی.

2740
عزیزم کسی نظر شمارو خواست؟ نظر دادم نظر داد

قطعا كسي نظر شمارو هم نخواست تازه اگر هم خواسته بود يه بار ميتوني نظرتو بگي و تمام لازم نيست هي تكرار كني اون طرز تفكر شماست و برا خودتون قابل احترامه

عزیزم بنظرم شرط و شروط گذاشتنتون الان جالب نبود باید میذاشتی یه مدت بگذره  قطعا به هرمردی حتی ...

یعنی ما بشینیم وقتی یک پسر پولدار و دارای موقعیت خوبی شد بهش پیشنهاد بدیم؟ اون موقع از کجا معلوم بیاد ما رو بگیره

اصلا پول و این چیزا اگر برام مهم بود که جلو نمیرفتم 

من خودشو میخوام، حتما شما دنبال پولی که این حرفا رو میزنی ، بلاخره هر کسی یک هدفی داره

نگفتی مغازش چیه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
راستش من ترجیح میدم اگه‌کسیو دوست دارم غیر مستقیم ابراز کنم در حد چراغ سبز  ن اینجوری ولی ایش ...

واسه یکی که خیلی دوسش داریم ولی کم میبینیمش چجوری چراغ سبز نشون بدیم؟

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
ریپ نزن دیگه بزرگوار از فردا هم گل و شیرین بگیر تو خیابون از هرکی خوشت اومد برو خونشون خواستگاری

نیازی نیست شما به فکر من باشی  

ملکه شما برو بشین تا یکی بهت گف بالاچشت ابرویه پاچشو بگیر مواظب باش کسیو جانندازی یه وقت غرورت ترک برنداره

محض اطلاع اسم اون غرور نیس ضعیف و ترسو بودنه

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم
2706