2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست
 اصلا تو خوبی که 19 سالگی ازدواج کردی غرورت منو کشت با اون غرورت 19 سالگی ازدواج کردی دیگه هه

اره مغرور بودم

مثل بعضیا به هرکس رو نزدم که بیا منو بگیر

تو ۱۹ سالگی رو هوا زدنم

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اگر ما میگفتیم چس کنشو میزد به برق یارو    

سریع بلاک میشدیم بعدم همه جا پر میکرد دختر فلانی ازم خواستگاری کرد من ردش کردم😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2731

منم مثل بقیه میگم بهتره آقا اول ابراز علاقه کنه اما اصلا ایرادی نمی‌بینم که یه خانم هم بره عشقش رو ابراز کنه هرچی که بشه 10 سال دیگه بجای ای کاش برای کاری که نکردی و توو دلت موند حرفای دیگه میزنی.. مثلا میگی خوب شد بدستش آوردم و گفتم دوستش دارم. یا خدایی نکرده اوکی نشد میگی بهتر که شناختمش حسرت بدل نیستی و مدیون احساساتت نیستی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
معلومه کسایی که به کار اسی افتخار کردن بیشتر از کساییه که مخالفت کردن معلومه کی تو قرن 1020 زندگی می ...

تو اسمشو بزار کوته فکری

به رو زدنت به این و اون ادامه بده

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
حالا چون پیشنهاد دادم بهش بگم برو هر غلطی بکن چون بهت گفتم علاقه دارم پات میمونم؟

اتفاقا کار خیلی خوبی کردی که شرط گذاشتی اینطوری شخصیتت هم بیشتر حفظ میشه نباید فک کنه که چون تو درخواست کردی دیگ هر غلطی بخواد میتونع بکنه و تو سرت هم بزنه و تو سکوت میکنی..از این به بعدم خودتو دست بالا بگیر فک نکنه خیلی شاخه که اول تو پیشنهاد دادی

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2740
وای دمت گرم دختر ترکیدم از خنده‌ من ۴سال یواشکی یکیو میخواستم تازه میدیدمش ی جوری وانمود میکردم ک ا ...

منم از یکی خوشم بیاد بیان بگن فلانی میگم وا فلانی کیه نمیشناسم   

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
اره مغرور بودم مثل بعضیا به هرکس رو نزدم که بیا منو بگیر تو ۱۹ سالگی رو هوا زدنم

من نگفتم برم به هرکسی رو بزنم نمیفهمی حرف مف نزن 

اگه از عشق به کسی مطمین باشم و 100 درصد باشه دو دوتا چهار تا میکنم و میرم جلو اول معیاراو میسنجم من هیچ وقت بدون فکر و برنامه کاری رو نمیکنم

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم

من یکی رو درحد مرگ دوست داشتم خیلی میخواستمش هرشب دعا میکردم بهش برسم بعدازاینکه فوت کرد بعداز۱۰سال زنداداشش پیدام کرد بهم‌گفت فلانی توروخیلی دوست داشت میخواست بیادخواستگاریت خودشم توخوابم اومد گفت توروخیلی میخواستم چراازاون محل رفتید استارتر ایکاش منم مثل توجرات داشتم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
میشه بگی چی بهت گفت

حرف مودبانه ای نبود، گفت تو هوس باز و‌ ... هستی..

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
2706