2733
2734

من با این دختر قصد ازدواج دارم، به نظرتون سؤال درباره رشته تحصلیمون ازش بپرسم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس خوش بحال دختره همچین عشق هایی کم پیدا میشه خیلی غیر مستقیم اول فالو کن بعد سر صحبت رو با حال و احوال باز کن بعد کم کم همه چی رو بگو 

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..
پس خوش بحال دختره همچین عشق هایی کم پیدا میشه خیلی غیر مستقیم اول فالو کن بعد سر صحبت رو با حال و اح ...

درخواست قفالو دادم، شروع کرد غیر مستقیم بیوشو تغییر دادن و پستاشو پاک کرد، بیست روز صبر کرد دید بهش پیام نمی دم، فالومو رد کرد بعد از بیست روز، منظورش این بوده بیا دایرکت بحثو شروع کن الان می خوام برم دایرکتش،

نمی خواست جز فالوراش باشم

درخواست قفالو دادم، شروع کرد غیر مستقیم بیوشو تغییر دادن و پستاشو پاک کرد، بیست روز صبر کرد دید بهش ...

چطور بیست روز تحمل کردین. کاری نداره ‌با سلام و احوالپرسی و سوال از بچه ها شروع کن. 

درخواست قفالو دادم، شروع کرد غیر مستقیم بیوشو تغییر دادن و پستاشو پاک کرد، بیست روز صبر کرد دید بهش ...

پس یه چیزی هست مشکوک پیام بده ببین چی میگه

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..
پس یه چیزی هست مشکوک پیام بده ببین چی میگه

نمی خواست جزء فالوراش باشم، بیشتر کسایی دنبالش می کنن که باهاش میرن طبیعت گردی و از این طور جاها که شصت نفرن، شاید نخواسته اونا منو ببینن، یا شاید خواسته جدی اقدام کنم و سنگین باشه

فالور و فالوینمشه تغییر داد ، پستاشو پاک کرد، و روزی یک خط از بیوشو پاک کرد و عکس پروفایل شو تغییر داد، غیر مستقیم داره می گه بیا دایرکت احتمالا نرفتم، در خواستمو رد کرد

به نظر شما از چه نظر مشکوکه مجه؟

2706