2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست

حالا جدای از لحن بدتون تو چت خیلیم کار خوبی کردی اسی به کسی که عاشقشی گفتی دوستت دارممم...

به حرف کسی توجه نکن اینایی که دارن توهین میکنن کسایین که هی میان میگن چه چله ای بگیرم تا کسی که دوسش دارم بهم توجه کنه؟ برام صلوات میفرستید تا بهش برسم؟ نماز حاجت میخونید تا عاشقم بشه؟؟؟؟؟؟

فقط منتظر معجزه ان ، چ اشکالی داره اگع طرف انسان باشه بهش بگیم دوسش داریم؟

حداقل بعدها حسرت نمی خوریم 

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
ممنون عزیزم  اره من طرفم رو میشناسم میدونستم که جنبشو داره

منم میشناسمش جنبشم داره مطمعنم😅 

ولی با پیج فیک باهاش حرف زدم ی مدت بعد گف یکیو میخواد غریبه هم هست‌.. ولی خو فامیلشم ب نظرم دروغ گفته خبری نیس از نزدیکانش پرسیدم الان یک ماه و نیم شده دیگه که هنو نرفته خواستگاری در حالی که گفته بود خیلی زود میرم و با پدرمادرا هم حرف زدیم🤔 اما هنوز نرفته

من تا ی سال دیگه بهش میگم اگه مجرد بود😁

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
2731

برخلاف نظر بقیه، به نظر من خیلی کار خوبی کردی که از خط قرمزات گفتی، اینطوری فهمیده که درسته خوشت میاد ازش ولی قرار نیس با هر شرایطی باهاش کنار  بیای، 

و اینکه افرین به شجاعتت، 

خوشم میاد ازینکه شجاع بودی، 

اگر ختم ب ازدواج بشه که براتون کلی خاطره اس و اگرم قسمت هم نباشید هیچوقت پیش دلت شرمنده نیستی.

دوست منم خودش به پسر فامیل پیشنهاد داد و الان یکساله مزدوجن، حتی پسره در ادامه رابطه عشقش بیشتر از دختره شد.

پس این قدم اولتون بوده، حواست به ادامه رابطتون باشه.🌼

ریپ نزن دیگه بزرگوار از فردا هم گل و شیرین بگیر تو خیابون از هرکی خوشت اومد برو خونشون خواستگاری

اصلا تو خوبی که 19 سالگی ازدواج کردی غرورت منو کشت

با اون غرورت 19 سالگی ازدواج کردی دیگه

هه

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم
اینستاشو نداری؟ 

دارم

باهاشم حرف زدم با پیج فیک

قضیه اش هست تو تا تاپیکام خیلی درهمه...

فقط میدونم از دخترایی ممکنه خوشش بیاد که جلو چشمش هستن..یجورایی با ی نگاه عاشق نمیشه

من مغرورررر 

من مغروررررر 

نمیتونم 

خوش به حالت 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
حالا جدای از لحن بدتون تو چت خیلیم کار خوبی کردی اسی به کسی که عاشقشی گفتی دوستت دارممم... به حرف ک ...

بلاخره هر کسی نظرشو داره و مردم حرف زیاد دارن 

الان اگر قبول نمیکرد یک حرفی بود، قبول کرده باز یک حرفی، مهم فقط اینه که به هدف در مرحله اول رسیدم

ببخشید منظورتون رو از لحن بد نگرفتم

من مغرورررر  من مغروررررر  نمیتونم  خوش به حالت

یه چیزی بگم

غرور مگه این نیس واسه خودمون ارزش قائل باشیم؟خودمونو دوست داشته باشیم؟فقط خودمون مهم باشیم و جیزی که دلمون میخواد؟

به نظرت اگه از دستش بدی پیش خودت دلت غرورت شرمنده نیستی؟به نظرم ادم بزاره دوست داشتنی هاش از دستش برن بیشتر به غرورش ظربه زده

واقعا جسارتتو تحسین میکنم عزیزم، همینکه برای خواستت تموم تلاشتو کردی قابل افتخاره البته این به این معنا نیست که بدون شناخت از هر کسی خوشمون اومد سریع بریم بهش بگیم چون شما یه شناخت نسبی ازشون داشتید و میدونستید پسر محترمیه و دلتون رو نمیشکنه کارتون قابل تحسین بود

بنظر دختر منطقی و عاقلی میای که با اینکه طرفو دوستش داشتیو و خودت پیشنهاد دادی از شرایط و خط قرمزات براش گفتی، اتفاقا خوب شد که گفتی این نشون میده با اینکه شما برام عزیزید ولی برای خودم معیارایی دارم که باید بهش احترام گذاشته بشه و البته ایشون هم خیلی محترمانه جوابتو داد

درمورد اینم که میگن شاید طرف بعد ها همینو به روت بیاره و اینا، من نظرم اینه که باورای ما تجربیات آیندمونو میسازه،این باورهای غلطه که آدما رو محدود میکنه..شما اگه باور داشته باشی ایشون همیشه بهتون افتخار میکنه و هیچوقت ابراز علاقه شما رو به تمسخر و سرزنش نمیگیره،مطمعن باشید همینطور میشه😊 ان شالله بهترین ها نصیبتون بشه😍

آنکس که تویی چاره، بیچاره نخواهد شد!🌸🍃
2706