2733
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222822 بازدید | 2340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اصلا صحبتی نشدکه قصد دوستیه یا ازدواج اما پیش فرض حرف از ازدواج زده شد! در حالی که خیلی وقتا دو ...

گفته یه مدت آشنا بشیم باهم اگه به ازدواج منجر شد ...

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2728

سلام به همهههه دوستاي خوبم در ني ني سايت ❤️ عزيزانم من در اينستاگرام يه پيج دارم و محصولات مراقبتي پوستي و مويي ميفروشيم! جديدا پيج ما به مشكل و باگ هاي اينستاگرامي خورده و آمار پيج به شدت پايين اومده ! ميخواستم اگر براتون مقدوره پيج من رو فالو كنيد يا اگر ممكنه برامون لايك يا كامنت بذاريد....اين كار شما براي من يك دنيااااااا ارزش داره و به ديده شدن من خيلي كمك ميكنه ❤️💋 من هم قول ميدم به دوستاي خوبم از ني ني سايت بابت خريد هاشون اشانتيون بدم 💋😍🌱❤️ 

@ballerina_beauti اينم ايدي ❤️

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2740
رابطه ک دیگه واردش نمیشم  ازدواجه😍😍😍 مرسی عزیزم ایشالا😍😘 همچنین برای تو

بله منظورم رابطه واقعی همون ازدواج بود😍مرسی عزیزم من ۹سال پیش وارد چنین رابطه ای شدم الان بچه دومم و باردارم 😍😍😍❤️❤️❤️

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
ای خدا ،عزیزم چی بگم،ولی نظرم کم کم فراموشش کنی بهتره کسی که واقعا آدم و دوست داشته باشه به عشقش نمی ...

فقط دلم میخواد معجزه شه بهش برسم:)

اون بام خیلی خوب بود نمیتونم هنوزم باور کنم ک انقد اذیت م میکنه هر روز گریه میکنم‌ دلم شکسته ولیدیگه براش مهم نیس

دلم میخواست درکش کنم ب پاش بمونم تا وقتی همه چی درست شدبهم برسیم ب خودم میگفتم کار خوبی نیست حالا ک اون تو سختی افتاده من ولش کنم برم من عاشقشم باید عشقمو بهش ثابت کنم

ولی انگارواقعا نمیخواد چجوری باید فراموشش کنم خ باهاش خاطره دارم نمیتونم بعد ها کسی رو جایگزینش کنم دیگ حالم از همه مردا و پسرا بهم میخوره  😞😞😞

فقط دلم میخواد معجزه شه بهش برسم:) اون بام خیلی خوب بود نمیتونم هنوزم باور کنم ک انقد اذیت م میکنه ...

نمیدونم عزیزم واقعا چی بگم ،به نظرم یه مدت برو مشاوره معلومه روحیت خیلی داغونه انشاالله همه چی حل میشه

2706