2733
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست
تحقیق نا به جا بله از آدم کم میکنه. وقتی هنوز خبری نیست بری تحقیق یعنی هولی

دیگه یارو اومده خواستگاری، هیچ حرفی توش نیس. باید ببینیم کیه، چیه

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ابراز علاقه علاقه راه های بهتری هم هست

شما راه بهتر رو بگو بقیه هم یاد بگیریم

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
خب مگه الان دوست نداره،چرت بهروز نگهش داشتی مگه چی شده

بام‌ سرده بهم محل نمیده انگارمنو نمیبینه دیر ج میده دلم ازش شکسته براش اهمیتی نداره بهم میگه مشکل دارم نمیتونیم بهم برسیم میگف بیا تمومش کنیم نتونستم التماس کردم ک بمونه خیلی داغونم از خدا خواستم‌یا همه چی درست شه یا منو آروم کنه و همه چی تموم شه ولی خدا ک صدامو نمیشنوه حس میکنم ازم خیلی سو استفاده شده ...😞

همه مشکل دارن دلیل نمیشه کسی ک دوسش داریم رو اذیت کنیم همش حس میکنم داره بهم دروغ میگه یا منو میپیچونه...🙃

2731
مرسی عزیزم  ایشالا . دعا کن بزودی فک کنم دارم میشم😉😍😍

انشالله عزیزم برات یه رابطه شیرین و عاشقانه رو آرزو دارم😍😍😍💞

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
کلا ادم روانی یه بعد ی مدت دیدم کتاب نوشته گفتم دشمن ک نیستیم مث بچه ادم تبریک گفتم  گفت شما؟؟ ...

خوب جوابشو دادی ،اصلا نباید تبریک میگفتی 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
دیگه یارو اومده خواستگاری، هیچ حرفی توش نیس. باید ببینیم کیه، چیه

خواستگاری اونه که بیاد بگه ما دخترتون رو میخواییم قبول میکنید یا نه

نه که تا زنگ زده با بار اول که اومده. بار اول خیلی اوقات خانواده پسر اصلا پسند نکردن… خانم بره تحقیق قطعا کوچیک میشه

نمیدونم با اینوه خوش بین هستم و با اصل کارت هم مشکل ندارم ی کم چتات بنظرم ساختگیه

تو گفتی فقط خوشم میاد ازت

یعنی واس دوستی

انگار اونم علم غیب داشت سریع رایط رو ازدواجی کرد

ی کم عجیبه

بعدم خیلی ریلکس گفت برم بعدا حرف میزنیم

یعنی صحبتای اولیه انگار خوشحال شد و هیجان زده بعد خیلی عادی گذاشت رفت

باورپذیر نبود مکالماتتون

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹
2740
نظر هر کی فرق داره ولی دقیقا هول بودن دختر رو میرسونه

هول بودن دختر میدونی چیه؟ خودش بره پیشنهاد بده، با کسی دوست بشه، بیشتر از چند هفته با طرف باشه و نگه باید خانوادم در جریان باشن، وقتی اومد خواستگاری هر حرفی بزنه و فقط احساسی رفتار کنه ، واسه خودش حد و مرز نداشته باشه. 

بام‌ سرده بهم محل نمیده انگارمنو نمیبینه دیر ج میده دلم ازش شکسته براش اهمیتی نداره بهم میگه مشکل دا ...

ای خدا ،عزیزم چی بگم،ولی نظرم کم کم فراموشش کنی بهتره کسی که واقعا آدم و دوست داشته باشه به عشقش نمیگه بیا تمومش کنیم،میدونم سخته وابستت کرده ولی به نظرت اگه رابطتت اینطوری بمونه ارزشش و داره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

ميشه يكي ادامشو واسم بگه كه چيشد ؟؟؟ ازونجايي كه رفت سر قرار و حرفي نزد و برگشت 

بعدش چيزي شد؟ حرفي زدن؟

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
نمیدونم با اینوه خوش بین هستم و با اصل کارت هم مشکل ندارم ی کم چتات بنظرم ساختگیه تو گفتی فقط خوشم ...

بله اصلا صحبتی نشدکه قصد دوستیه یا ازدواج

اما پیش فرض حرف از ازدواج زده شد! در حالی که خیلی وقتا دو نفر که کششی دارن قصدشون ازدواج نیست

خواستگاری اونه که بیاد بگه ما دخترتون رو میخواییم قبول میکنید یا نه نه که تا زنگ زده با بار اول که ...

آخه کدوم خانواده ای وقتی پسرو ندیدن میرن تحقیق؟ 

2706