2733
2734
قکر نکنم به جایی برسه .تقریبا احتمال نتیجه دادن 0هست 

حالا یه قدمی برداره که ضرر نداره

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
نه تعلیق نشده استاتر یه عکس از برنامه دیوار اورد گذاشت تو تاپیک اون خانوم هم گفت الکی میگی اگهی دیو ...

عکس واقعی خونه استارتر رو هم گذاشت 

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تعلیق نشده استاتر یه عکس از برنامه دیوار اورد گذاشت تو تاپیک اون خانوم هم گفت الکی میگی اگهی دیو ...

پس چرا شاکی شده؟؟؟ 

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  

آها 🙄

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2731
سلام فیروزه جانم 💕😘صبحت بخیر خوبی گلم.. چه خبره؟ 

سلام قشنگم صبحت بخیر 

تاپیک قبلی استارتر عکس خونه از برنامه دیوار گذاشته گفته خونه خودشه😂یکی مچشو گرفت

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740
اگر نتی هست چرا دقیق گفتم مگه خودم‌عقل ندارم  اگر میخواستم نتی بردارم میرفتم سراغ ی شهر دیگ&nb ...

خب رو برگه بنویس نی نی سایت بذار رو میز نهارخوری عکس بفرست تا باور کنیم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اگر نتی هست چرا دقیق گفتم مگه خودم‌عقل ندارم  اگر میخواستم نتی بردارم میرفتم سراغ ی شهر دیگ&nb ...

عزیزم بچها گفتن از نزدیک از میزت عکس بده...عکس میدادی ک این طور نگن بهت

خدایااا عاااشقتم....مرسی ک هوامو داری!😍
از طریق نی نی یار شمارش هست.شکایتم بی نتیجه نیس

برو بابا دروغگو

2706