2737
2739
عنوان

دروغ شوهرم نابودم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 48 پست

ببین خواهری حرف شوهرت بد کارش زشت قبول اماشوهرشماست اینجا الان بهش هم توهین میکنن هم زود میگن طلاق بگیر چه بدچه خوب کسی حق توهین وتصمیم برازندگی شمانداره که متاسفانه اینجا بیشترافراد این کاررومیکنن

بنظرم شوهرت دلش میخواسته بابات کادو بده لب تابو زورش اومده پول داده از ناراحتیش اینجوری گفته که دلش ...

نه بابا. شوهر من کلا 5 تومن حقوقشه بعد باباش یه وامی داره ماهی یک و پونصد قسطشه. بعد مثلا ماه قبلی ک قسط باباشو داد دیگ باباش پولو بهم نداد قسطای خودمونم داریم دیگ هیچی از حقوق نموند منم بهش گفتم وقتی خودمون نداریم چرا میدی ب بقیه. باباش وضعش خیلی خوبه. دیگ دیروز ک دعوامون شد مثلا خاست یه چیزی بگه دراومد اینو بگه ک یعنی بابای منم همینطوره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا طلاق خواهرتو نمیگیرید ؟

خاهرم خودش نمیگیره میگه دخترم این وسط نابود میشه.میگه دخترم ازدواج کنه جدا میشم.الان 20سالشه دخترش یکی دوسال دیگه ازدواج کنه خودشم جدا میشه.ما چندبار اقدام کردیم خاهرم بخاطر دخترش منصرف شد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2728

وای باورم نمیشه ک زنگ زدی ب بابات آدم توی دعوا خیلی چیزا میگه چون دست خودش نیست دیگه شما زنگ زدنت خیلی زشت بود اینجوری بیشتر از چشم شوهرت میوفتی از چشم پدرتم میوفتی الان بابات میگه دخترم زنگ زده اینو گفته یعنی چی آخه 

خب چیکار کنم دختر دوسالمو چیکار کنم. اگ شاغل بودم یک لحظه نمیمونم پیش خودش و خانواده نکبتش

عزیزم سرهرچیزی که قرآن نمیارن خوب نیست اشتباه کردی به پدرت زنگ زدی.باید خودت حال شوهرتو میگرفتی حالام یه مدت سرسنگین باش تابفهمه اشتباه کرده

خاهرم خودش نمیگیره میگه دخترم این وسط نابود میشه.میگه دخترم ازدواج کنه جدا میشم.الان 20سالشه دخترش ی ...

وااااا.فک کردم دخترش بچه ست.ماشالا بزرگ شده دیگه چرا خودشو عذاب میده خواهرش

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738
وااااا.فک کردم دخترش بچه ست.ماشالا بزرگ شده دیگه چرا خودشو عذاب میده خواهرش

دخترش میگه طلاق بگیرید من خودکشی میکنم دلم نمیخاد بگن بچه طلاقه و موقه ازدواجم سرکوفتم کنن.خاهرمم خودش دلش به طلاق نیست مام دیگه اسرارش نمیکنیم/چندبار برادرام و پدرم درگیر شدن با شوهرش خاهرم پشت شوهرشو گرفت مام دیگه اهمیت نمیدیم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
ای کاش به پدرت زنگ نمی زدی چه شوهر نمک نشناسی داری، دیگه نگذار خانواده ات براش کاری کنن دوست داشتم ...

من دوس داشتم با گلوله بزنمش ☹️

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
عزیزه دلم بنظرت لب تاپ هشت تومنی پارسال پیدا میشد؟؟؟ خب اگه پیدا میشد شوهرت خودش میخرید دیگه زحمت به ...

بابامم همینو گفت گفت پ پارسال گوشی شش تومنی هم ب زور پیدا میشد اونوقت من چجور این دوتومنو برداشتم برا خودم شش تومن دادم لپ تاپ

ای کاش به پدرت زنگ نمی زدی چه شوهر نمک نشناسی داری، دیگه نگذار خانواده ات براش کاری کنن دوست داشتم ...

واقعا خانوادگی نمک نشناسن هرکاری براشون انجام بدی فایده نداره

2706