2733
2734
عنوان

چطوری چرب زبون و خوش صحبت باشم

217 بازدید | 17 پست

میدونین چیه اصلا بلد نیستم با لحن شوخی صحبت کنم یا شوخی بکنم و چرب زبون باشم دوست دارم پررو باشم و زبون بریزم و البته با سیاست حتی اگه از کسی بدم بیاد از خواهر باهاش بهتر باشم  رفتار کنم و صمیمی باشم و مجلس گرم کن و با سیاست

از ادمای چرب زبون‌متنفرم

میدونه جاریم اینجوریه فقط زبون میریزه و همه براش جون میدن و ریز ترین کاراشو هیچ وقت یادشون نمیره اونوقت من که کلی به دردشون خوردم همیشه میگن کاری نکردی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خودتو با کسی مقایسه نکن. اگه صداقت داشته باشی و به دیگران احترام قلبی(درونی) بزاری کافیه و محبوب میشی.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
خودتو با کسی مقایسه نکن. اگه صداقت داشته باشی و به دیگران احترام قلبی(درونی) بزاری کافیه و محبوب میش ...

اونا چند جا باهام بد بودن نمیتونم قلبی بهشون محبت کنم میخوام با سیاست باشم کمکم کنید

من از ادمایی خوسم میاد و البته هستم که مثلا موقع سلام به خانما میگم سلام عزیز دلم احوال شما 

کسایی که میگن سلام خوبی بدم میاد زیادی خشکن 

کسایی که میگن سلام فداتظم قربونت برم و نمیدونم از لین حرفا بدم میاد 

بنظرم با کلمات زیبا صحبت کنید اما چرب زبونا حالمو بهم میزنن 

من از ادمایی خوسم میاد و البته هستم که مثلا موقع سلام به خانما میگم سلام عزیز دلم احوال شما  ک ...

ولی الان کسی که چرب زبون باشه حتی اگه بد هم باشه از نظر همه خیلی خوبه من آدم دلسوزی هستم ولی هیچ وقت به چشم نمیام میخوام از این بعد چرب زبون بشم و باسیاست

اونا چند جا باهام بد بودن نمیتونم قلبی بهشون محبت کنم میخوام با سیاست باشم کمکم کنید

راستش من از همین روش خودم استفاده میکنم. یجورای با خدا معامله می‌کنم. اعتقاد دارم در وجود همه روح الهی دمیده شده چون خدا خودش گفته. و من فقط به اون روح الهی احترام درونی میزارم و اینجوری کارهام حل میشه حتی اگه طرف مقابل افکار و رفتار نامناسب داشته باشه دیگه با من تغییر میکنه...

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
ولی الان کسی که چرب زبون باشه حتی اگه بد هم باشه از نظر همه خیلی خوبه من آدم دلسوزی هستم ولی هیچ وقت ...

اطراف منکه این مدلی نیست 

و همه از چرب زبا بدشون میاد و میگن فقط زبون داره 

یه سریام خیلی خشکن جلوه ندارن حالا ذاتن خوب باشن یا بد فرقی نداره