2737
2734
عنوان

دروغ شوهرم نابودم کرد

1097 بازدید | 48 پست

دیروز باشوهرم دعوا داشتیم. بعد پارسال شوهرم دنبال لپ تاپ می‌گشت بابام یه دوستی داره تو خریدو فروشه. ب دوستش گفت برا شوهرم لپ تاپ دست دوم خارجی آورد 8 تومن. بعد دیروز شوهرم دراومد گفت لپ تاپ شد 6 تومن بابا دوتومنشو برداشت برا خودش و گولمون زد. منم قرانو آوردم گفتم من توزندگیم دوتا مرد داشتم یکی تو یکی بابام. دست بذار رو قرآن ک حرفت راسته هرکاری کردم دست نذاشت. دیگ خیلی ناراحت بودم چون ب بابامم تهمت دزدی زد. منم زنگ زدم بابام بهش گفتم ک یکی ب شوهرم اینجوری گفت. نگفتم خود شوهرم اینو گفت. بابامم گفت بابا من ک گشنه دوتومن نیستم ک دوتومن بدزدم بعدشم شوهرت مستقیم پول رو ریخت ب حساب همون شخص فروشنده. خیلی خجالت کشیدم خیلی. اما الان شوهرم اینقد پرو تازه بازم طلبکاره میگه ا زنگ زدی آفرین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😂😂😂😂😂بچه بازی بچه بازی 

چرا واقعا یکم سیاست ندارید

اخه زنگ زدن داشت اینو میزاشتی پشت گوشت خانواده ات براش کاری نمیکردند 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

همونجا که دست رو قرآن نگزاشت باید تا تهش میرفتی . به پدرتم چیزی نمیگفتی . حد اقل یه ذره شرف داره که بدونه قسم دروغ میزنه به کمرش .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2740

اخه چرا زنگ زدی به بابات این حرفو زدی🤦🤦🤦 دیگه خونوادت نزار خوبی به شوهرت بکنن بگو دستمون نمک نداره خوبی بهت نیومده.

فقط اونجا که گفتی دو تامرد توی زندگیت داشتی🥴 مرد دوم زندگیت داغونم کرد🤣🤣🤣

مردا همینن ی غلطی ک میکنن بعد طلبکارم هستن خیلی حرفش زشته چجوری تحمل میکنی

خب چیکار کنم دختر دوسالمو چیکار کنم. اگ شاغل بودم یک لحظه نمیمونم پیش خودش و خانواده نکبتش

2706