2733
2734
عنوان

بچه ها کسی از عدد فری بتا اطلاع داره

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 22 پست
مرسی حتما نصب میکنم. ممنون وقتتو گذاشتی  مهربون😘دعا کن برام.

قربونت برم عزیز دلم انشالله همه چی خوبه به خدا اصلا بد به دلت راه نده عزیزم ❤️

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم منم عدد فری بتام مثل عدد ازمایش ان تی شماست شما رفتین دکتر تا الان مشکلی براتون پیش نیومد ...

سلام من رفتم سلفری دادم. مشکل شما چیه دقیقا بگو راهنماییت کنم

الانم دارم دارو مصرف میکنم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         
2731
عزیزم خیلی خوشحال شدم که دیدم بارداری، شما با همون مورفولوژی 1 بصورت طبیعی باردار شدین؟  چجوری؟ ...

سلام گلم .بله با موفو ۱ ولی خیلی دارو خورد و طول کشید واقعا و من بعد مصرف دارو مجدد نرفتیم آزمایش اسپرم بدیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         
سلام من رفتم سلفری دادم. مشکل شما چیه دقیقا بگو راهنماییت کنم الانم دارم دارو مصرف میکنم

دکترم سلفری ننوشت عزیزم گفت ان تیت یک هست لازم نیست مشکل دیگه ای ندارم ببخشید شما برای فری بتا که پایین بود چه دارویی مصرف میکنین اخه به من چیزی نداد 

دکترم سلفری ننوشت عزیزم گفت ان تیت یک هست لازم نیست مشکل دیگه ای ندارم ببخشید شما برای فری بتا که پا ...

به من همون موقع آسپرین داد روزی دوتا 

بعد هفته پیش که رفتم برای اینکه رشد بچه بهتر بشه آمپول آنوکساپارین داد..رشد نی نیت خوبه؟؟؟حواست به رشد و وزنش باشه. سونو داپلر برو که خیالتم راحت شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40