2733
2734
واقعا استقلال بهتر بازی کرد جلوش ولی زور هیچکدوم به این تیم و امکاناتش نمی رسید

بله تیمای ایرانی که هیچ وقت به امکانات اونا نمیرسن 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای حالا بازی مادروازه بانشون شده بودبوفون😂😂اینقد که دم دروازه اونا بودیم  تو بازی ما الهلال ...

خدایی اصلا یه حمله هم نمیکردن یه جاهایی هم بازیکن هاشون می افتادن صدای خنده تماشاچی ها میومد😐😂

2731
هروقت باخت بود یا گفتن تبانیه یا گفتن بازیکنا نبودن یا سرمربیو خریدن  این  بهونه هاچیه باخ ...

اره😂😂مشکل اینه ک ما عدالت خواه بودیم و شما ی نفر ب اسم بابا مسعود بالاسرتون بود

ما ی نفر ب اسم شاه فرهاد😎

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
اره😂😂مشکل اینه ک ما عدالت خواه بودیم و شما ی نفر ب اسم بابا مسعود بالاسرتون بود ما ی نفر ب اسم شا ...

اعتماد بنفستون ستودنیس اینا که گفتی حالا کی هستن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خدایی اصلا یه حمله هم نمیکردن یه جاهایی هم بازیکن هاشون می افتادن صدای خنده تماشاچی ها میومد😐😂

وای خیلی ضرر کردم نگاه نکردم 😂😂وقت داشتم میرم از تلوبیون نگاه میکنم🤣من هیچوقت عادت ندارم بازی تیمای رقیب رو نگاه کنم😑ولی از این به بعد بازیای اسیایی پرسپولیس جلوی تیمای قوی رو نگاه میکنم🤣

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
سوشا مکانی استوره خودتون بودددد😂😂 با پیام ترامادولی 😁 بعدش هم ما انقدررر هوادار داریم که پسموند ...

بله میدونم😎ما استور هامون و میشناسیم

با  حنیف عمران زاده کل تیمتونو ی جا میپاچونیم😂💔هرچی آقا مرتضی بگه اصن

2740
تو نمیخاد به رقابتش با استقلال نگاه کنی اون تیم دیشب نماینده ایران بود 😏

اخ اخ خیلی دوست دارم نگا کنم😂😂دوتا بازی اخر ی 6.3 ب ناممون ثبت شد با ی 4.3😂😂😂اصلن هواسم نبووود

اعتماد بنفستون ستودنیس اینا که گفتی حالا کی هستن

برو کتاب تاریخ فوتبال باز کن😂😂همونایین ک انقد سوزندتون اصلا یاداوریشم سخته براتون😂😂

بیخیال بابا

هرچی اقا مرتضی بگه😂💙

برو کتاب تاریخ فوتبال باز کن😂😂همونایین ک انقد سوزندتون اصلا یاداوریشم سخته براتون😂😂 بیخیال بابا ...

اصن دنبال فوتبال نیستم والا مگه پسرم یا بیکارر یه برده یه باخت که همه باید بپذیرن دلیلو برهانو کالبد شکافیش دیگه مسخره س  دیشب باخت بود باختن برن تاریخچه هشتاد سال موفقیتم بیارن باخت باخته

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
مهم اینه سرور و قهرمان ایرانه😏

قبرستون کدوووم طرفهههه😂😂😂ی نگاهم ب لیگ اسیا بندازی اون روتا قهرمانی و اون دوتا ستاره داره چشمارو از حدقه درمیاره😂💙

خیر هیچ چیز قاطیی نشدع...این کری خونی همیشه بوده و هست..خب باختنشون دست ما ک نبودع... حریف قدر روبرو ...

واقعا چرا فکر میکنین من پرسپولیسی هستم😐اگر بودم که ترس نداشتم مثل همه میگفتم طرفدارشم ،من چی میگم شما چی میگین اصلا حرف من چیزه دیگس در کل بیخیال دیگه

2706