2733
2739
اخ اخ هنوز دختر خونه بابایی هستی نه؟؟دغدغه هات تو حلقم بذار نی نی بیاری با اسم فوتبال بخدا کهیر میزن ...

فوتبال نه جنسیت داره نه سن و سال 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن دنبال فوتبال نیستم والا مگه پسرم یا بیکارر یه برده یه باخت که همه باید بپذیرن دلیلو برهانو کالبد ...

این دختر خونه باباشه یا بچه نیاورده؟😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
عجببب  

هیچ جاش عجیب نیست تا بوده همین بوده😂کل دنیا هم همینطورن شما که فوتبال رو دنبال نمیکنی خبر نداری

2728
شوهر من استقلالی هست دیشب از ذوق بالا و پایین می‌پرید حتی شام هم مهمونمون کرد😂😂😂😂

افرین بهش😂

2738
نبودن منم پول داشتم بازیکن خوب بگیرم قوی بودم

والا بازیکنان فوتبال ایرانم کم نمیگیرن همشون مولتی میلیاردرن

بیشتر از هر ورزش دیگه ایی اینا پول دریافت میکنن و تو هیچ مسابقه ایی هم تا سطح خوبی بالا نمیرن 

فوقش تا اسیا

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
عزیزم امار بازی نشان دهنده توانایی اون تیمه یکی از معیارهایی که همه ی تیم ها رو بر اون اساس انالیز م ...

هرچیزی سرجای خودش خوبه اینهمه مدال طلا تو بازیا باعث افتخاره دیشبم برد بود افتخارو خوشحالی بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

طرفدار تیمی هم کسی هست طرفدار درست حسابی و سر سفره بزرگ شده باشه کاش! 

اینکه نماینده ی کشورتو بکوبی و عروسیت باشه از باختش جلوی عربستان فقط دلیلش یه چیز میتونه باشه!!!!

منکه فوتبالی نیستم  به شدت ناراحت شدم! 

یا حسین 
بله میدونم😎ما استور هامون و میشناسیم با  حنیف عمران زاده کل تیمتونو ی جا میپاچونیم😂💔هرچی آق ...

فک کنم یه اشتباه ریزی پیش اومده 😂😂😂😂 

فکر کردم پیروزی چی هستی 😂😂😂😂😂

واقعا چرا فکر میکنین من پرسپولیسی هستم😐اگر بودم که ترس نداشتم مثل همه میگفتم طرفدارشم ،من چی میگم ش ...

خب پس چرا جبهه میگیرین؟! :/

این کری خونی همیشهه بودع و هست و خواهد بود💙💙💙💙

ب هر حال..لطفا دیگ ریپ نزنید🙂

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔