2752
2734

مثلا از یکی یه کاری در حقم میکنه متنفر میشم به حدی ک حالم ازش بهم میخوره 

جاری چند روز پیش مهمونی داشت منو دعوت نکرد بعد کلی گریه زاری اعصاب خوردی داشتم 

بعد امروز خونه مادر شوهرم همین ک احوال پرسی گرمی باهم کرد شدم صمیمییی انگار ن انگار اتفاقی افتاده

...‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
برای خودت ارزش قایل نیستی احتمالا پدرومادرت بهت اجازه ندادن تا هروقت ناراحتی حقتو بخوای نه؟!!

نمیدونم بخدا اصلا باور نمیکنی مثلا بدترین بدی ها رو میکنن همین ک یه سلام گرم بهم بکنن یادم میره😭😭😭

...‌

تو تنها نیستی🤣ولی دیگه ن درون حد ک سر یه مهمونی از یه نفرحالم بهم بخوره ولی کلا زود یادم میره چون بنظرم ادم برای ارامش خودشه ک با طرف اوکی میشه چون اگ از یه نفر بدت بیاد و اینکه همش ببینیش باعث ناراحتی و اعصاب خوردی خودت میشه اون طرف ک اصلا مهم نیس براش پس ناراحت نباش باخودت بگو من برای ارامش اعصاب و روان خودمه ک از کسی کینه نمیگیرم ن برای اون طرف😁تو لطف ب خودت میکنی ن اون🍭🩷🍓

منم ایجوریم

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
2706