2752
2734
جاان.. پرچم تاجی بالا💙💙💙💙

مگه با استقلال بازی داشته که اینو میگین چه ربطی داره اینکه کشورت ببازه اونم جلو عربستان که به خون ما تشنه هستن خوشحالی داره من اصلاااا فوتبالی نیستم ولی خدا واقعا یه کم قدرت تفکر بده به بنده هاش تا همه چیزو قاطی نکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه با استقلال بازی داشته که اینو میگین چه ربطی داره اینکه کشورت ببازه اونم جلو عربستان که به خون ما ...

بنظرم ورزش باشگاهی رو نمیشه زیر مجموعه وطن دوستی دونست....

دلخوشی ملت به همین کری خونی هاست

2731
بنظرم ورزش باشگاهی رو نمیشه زیر مجموعه وطن دوستی دونست.... دلخوشی ملت به همین کری خونی هاست

چطور نمیشه؟ کری بخونین وقتی از داخلیا باختن هر روز واسشون بخونین حتی اگه با یه کشور غیر از عربستان و این مدل کشورا باختن ولی خدایی چطور میتونین خوشحال باشین الان که از عربستان باختن 

ثابت شده اونقدر که استقلالی ها از باخت پرسپولیس پشتک زدن پرسپولیسیها هلاک باخت استقلال نبودن و نیستن

امیدوارم اینطور باشه ولی نیست و نخواهد بود

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
امیدوارم اینطور باشه ولی نیست و نخواهد بود

عزیزم از فضای مجازی هم مشخصه

اینو به عنوان یه پرسپولیسی نگفتم متاسفانه حقیقته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
مگه با استقلال بازی داشته که اینو میگین چه ربطی داره اینکه کشورت ببازه اونم جلو عربستان که به خون ما ...

خیر هیچ چیز قاطیی نشدع...این کری خونی همیشه بوده و هست..خب باختنشون دست ما ک نبودع... حریف قدر روبروشون بودع و باختن

حالا اینک شما پرسپولیسی هستی و باخت پرسپولیس رو دیدی بحثش جداست دوست عزیز و ربطی ب قدرت تفکرات من ک بالا یا پایینه نیست🙃💙💙💙💙

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
اخی عزیزم😂😂حداقل استقلال با اختلاف 2 تا گل و در شرایطی ک بازیکناش نبودن باخت✌️ ن با اختلاف س تا گ ...

هروقت باخت بود یا گفتن تبانیه یا گفتن بازیکنا نبودن یا سرمربیو خریدن  این  بهونه هاچیه باخت باخته دیگه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آخه مشکل اینجاست اگه جا پرسپولیس دیشب استقلال تو زمین بود و می باخت باز پرسپولیسی‌ها خوشحال بودن

کلن اشتباس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
استقلال و تراکتور ابروی کشور نبودن؟

وقتی بازی بین این تیماو یه کشور غریبه باشه پای ابرومونه اصن  خنده دارر نیس باختمون کاش یسریا اینو بفهمن

وقتی بازی بین این تیماو یه کشور غریبه باشه پای ابرومونه اصن  خنده دارر نیس باختمون کاش یسریا ای ...

فوتبال باشگاهی همینه😂ادم از باخت رقیبش خوشحال میشه کل دنیا هم همینه 😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2706