2733
2739
عنوان

بیاین داستان زندگیمو بهتون بگم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 91 پست
عزیزم درکت میکنم شرایط خانواده خیلی توی اخلاق و رفتار بچه تاثیر میزاره ولی تو هیچ وقت خودتو نباز دست ...

سال اول فرهنگیان مجاز شدم نزاشتن سال دوم ترازم پایین بود نشد الانم فلا گیرافتادم

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو ۲۰ سالگی ازدواج کردم و تا اون سن مادرم همش بهم میگفت ترشیده خیلی اذیتم میکردن زندانیم میکردن ...

اخی عزیزم انشالله شرایطت خوب میشه .‌ ولی خب الان زندگی منم فرقی با جهنم نداره😔

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
اگه حتی یک روزم درحد چند ثانیه گوشیت افتاده باشه دستش میتونه رمزتو دراره

یبار با گوشی من رفت تو پیج خودش

2728
سال اول فرهنگیان مجاز شدم نزاشتن سال دوم ترازم پایین بود نشد الانم فلا گیرافتادم

خوب روانشناسی بخون ، این همه رشته خوب 

یا اصلا کنکور زبان بده ، تو که درست خوبه کنکور زبانم اگه تلاش کنی واقعا نسلت به رشته های دیگه یه مقدار راحت تره . زبان بخونی حتی تو خونه هم میتونی کسب درامد کنی . بری تو این سایتا که مترجم از راه دور استخدام میکنن بهت فایل میدن معنی کنی حقوقت میدن البته کامل اطلاع ندارم ولی اگه پی‌شو بگیری شک نکن موفق بشی بعدها هم که ازادتر شدی میتونی بیوفتی دنبال علاقت هیچ وقت برا شروع دیر نیست

خوب روانشناسی بخون ، این همه رشته خوب  یا اصلا کنکور زبان بده ، تو که درست خوبه کنکور زبانم اگ ...

من الان نزدیک به چن ماه هست از درس دورم بعد زبانو خیلی وارد نیستم زبانمون ۲۰ درصد جواب دادم 

ماجرای زندگیتوو خووندم ....خیلی از ادما خیلی کارای زشت و زننده میکنن و کسی نمیفهمه یا به رووی خودشوونم نمیارن...کار خاصی نکردی...ولی محیط زندگیتوون خیلی خفقانه و مطمئنا بدرفتاری زیادی نسبت بهت میشه....بهتره روحیه توو حفظ کنی و اعتمادشونوو جلب کنی تا بتوونی ازشوون دوور بشی...

کاربر قدیمیم
ماجرای زندگیتوو خووندم ....خیلی از ادما خیلی کارای زشت و زننده میکنن و کسی نمیفهمه یا به رووی خودشوو ...

کاش میتونسم یکاری کنم ک بتونم تغییرشون بدم کاش

2738
کاش میتونسم یکاری کنم ک بتونم تغییرشون بدم کاش

تهمت زدن خیلی بده....بهتره یکم سبک زندگیمونو عوض کنیم و سعی کنین اعتماد خانواده رو جلب کنیم که زمان میتوونه چاره ساز باشه و مرهم درداموون..

کاربر قدیمیم
تهمت زدن خیلی بده....بهتره یکم سبک زندگیمونو عوض کنیم و سعی کنین اعتماد خانواده رو جلب کنیم که زمان ...

انشالله ک درست بشه 😔

نمیشه یه طرفه به قاضی رفت بایو قبول کنّی اشتباه کردی باید تحمل کنی گذشت زمان وضعتو درست کنه

۴ ساله گذشته نمیگم کارم درست بود ولی من هم بچه بودم هم بخاطر رفتار خانوادم اینجوری شد

۴ ساله گذشته نمیگم کارم درست بود ولی من هم بچه بودم هم بخاطر رفتار خانوادم اینجوری شد

عزیزم من یه مادر هستم میدونم بچه بودی میدونم اخلاقت فرق میکرده تو گفتی من تا آخرش فهمیدم تو چه شرایطی هستی  ولی چه میشه کرد اینجا ایرانه با پدر مادرهای تعصبی درست میشه ولی زمان میبره   توکل کن  فعلا سرنوشت شما این جوری رقم خورده اگه با مادرت دوست بودی  این وضع برات پیش نمی اومد

عزیزم من یه مادر هستم میدونم بچه بودی میدونم اخلاقت فرق میکرده تو گفتی من تا آخرش فهمیدم تو چه شرایط ...

مادر من هیچ وقت باهام دوست نبود بچه ک بودم میرفتم میگفتم منو بگیر تو بغل میگفت گمشو اونبر. ولی جلو چشام داداشمو بغل میکرد بوسش میکرد

مادر من هیچ وقت باهام دوست نبود بچه ک بودم میرفتم میگفتم منو بگیر تو بغل میگفت گمشو اونبر. ولی جلو چ ...

دیگه سعی کن گذشترو نیاری پیش چشمت دیگه گذشته 

انشاله درست میشه توکل کن خدا دری برات باز میکنه

2706