2733
2734
عنوان

بیاین داستان زندگیمو بهتون بگم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 91 پست
همه چی شوهر نیست عزیزم بعدم فکر میکنی ازاد نیستی میخوای بری کجا ؟ پیش دوستات ؟ بگو اونا بیان پیش تو

ن من دوستی ندارم ولی الان دلم میخاد برم سرکار ک بتونم احتیاجاتمو برطرف کنم . من الان سه ساله موهام شوره زده . خشن شده نمیتونم براش یه شامپو یا یه سرم مو بخرم ک درست بشه هرجا برم روم نمیشه یه شونه بکشم موهامو 

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی وقته ک‌دیگه ب این حرفاشون واکنشی نشون نمیدم ولی ازادی میخام  ک بتونم برم کلاس بتونم برم ...

منم شرایطم تقریبا مثل تو بود 

ولی با این تفاوت‌ها خاستگار داشتم 

و اول دبیرستان ازدواج کردم و خدابهم رحم کرد که زندگي خوبی نصيبم بشه الانم و باردارم .

گلم به خدا توکل کن مطمئن باش پشت هر سختی اسوونی هست این یه قانونه

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
عزیزم تو ازدواج هیچی نیست با این افکار خودتو اذیت نکن والا توودوران متاهلی هیچی نیست جز بدبختی بعدم ...

چرا اینجور میگی متأهلی هم انقد بد نیس ک توش بدبختی باشه 

فقط مسولیتت چند برابر میشه 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
2731
به راحتی اب خوردن اینستات انداخته رو گوشی خودش

خب اینستا پسورد داره واقعا چطور تونست

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
خب اینستا پسورد داره واقعا چطور تونست

حکت کرده خب 

منم شرایطم تقریبا مثل تو بود  ولی با این تفاوت‌ها خاستگار داشتم  و اول دبیرستان ازدواج ک ...

با اینکه امید ندارم ولی انشالله همیطور باشه عزیزم انشالله همیشه خوشبخت باشی

چرا کسی که انقدر درسش ورتبه کنکورش خوب بوده باید غلط املایی داشته باشه

اینارو تندتند نوشتم بعدم من کلا عادتمه اینجوری تایپ میکنم مثلا بجا بنویسم میخواست مینویسم میخاست کلا عادتمه 

خیال نکن دیره برا ازدواج بنظرم اتفاقا اون دوستات زودی ازدواج کردن بعدم بخاطر از خانوادت خلاص شی با ه ...

نگا پیشنهاد ازدواج چن نفری داشتم ولی خب از طریق کسی بوده ک‌اونا هم جور نشده

شاید میگن اینا خیلی تعصب دارن رو دخترشون و بهتون نمیدن اوناهم بیخیال میشن

خاله هامم میگن بخاطر رفتار خانوادت فلانی ها میخاستنت نیومدن

عزیزم درکت میکنم شرایط خانواده خیلی توی اخلاق و رفتار بچه تاثیر میزاره ولی تو هیچ وقت خودتو نباز دست کم نگیر خودتو . بهترین کار اینه هرچییی گفتن جوابشونو ندی حتی نگاهشونم نکنی . طبق قانون دختر از ۱۸ سال بگذره دیگه اجازشم برا کار و تحصیل دست پدر نیست چه برسه برادر (البته درصورتی ازادن که  کار و تحصیلت خلاف شرع و ابروبر نباشه) . برادر حتی درصورتی که پدرتونم خدای نکرده فوت کنن بازهم هیچ حقی توی زندگی خواهر ندارن . اول اینکه حتماااا حتمااا بیوفت دنبال درس‌ات چون درس هم نخونی شک نکن نمیزارن بری سرکار ولی تو کنکور بدی فرهنگیان بری بخوای بری سرکار خانوادت نزارن میتونی شکایت کنی اگه شغل هم داشته باشی بتونی خرجت دربیاری بهتم اجازه میدن مستقل زندگی کنی گلم اگر کسی به فکرت نیست خودت به فکر خودت باش ، تا کِی برادرت پیشته و زن نمیگیره ؟ بالاخره میره .  تا کی پدرمادرت میخوان جلوتو بگیرن ؟ چندسال دیگه که جلوت واشد نزار حصرت الانتو بخوری که چرا درس نخوندی یا هرچی . 

منم تو ۲۰ سالگی ازدواج کردم و تا اون سن مادرم همش بهم میگفت ترشیده خیلی اذیتم میکردن زندانیم میکردن تو خونه بهم میگفتن ج‌...

قلبم درد میگیره از یاداوری اون روزا کاری کردن با یه روستایی که یه زن عقدی طلاق داده و یازده سال ازم بزرگتره ازدواج کنم و الان از مجردمیم هم بدبختترم شوهرم خسیس مردسالار زورگو و افکار صدسال پیش 

پیر شدم و جوونی نکردم