2703
2553
عنوان

بیاین داستان زندگیمو بهتون بگم....

1749 بازدید | 91 پست

اگر هستین بگم فقط من اول میزارم بعد جوابتون میدم .شاید تجربه های من باعث شد یکی ک اوضاعش مث من بوده درست بشه

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام به همه . الان ک اینارو مینویسم ۲۰ سالمه و خب میخام از سرگذشتی ک تو این بیست سال سرم اومده بگم . حتی خودمم نمیدونم از کجا باید شروع کنم چجوری بگم. من تو یه خانواده ب شدت تعصبی از اونا ک مرداشون خودشون همه کارن ولی زناشون باید تو سوراخ قایم کنن تو یه روستا متولد شدم . تا زمانی ک روستا بودیم تقریبا وعضم بهتر بود البته ن از طرف خانواده نه من هیچ وقت از خانوادم محبتی ندیدم و یه جورایی  اصلا منو ادم حساب نمیکردن ک‌البته اون موقع بچه هم بودم خیلی کارم نداشتن ‌. ۱۰ سالم ک شد اومدیم تو یه شهر بزرگ اوایل تفاوت فرهنگی خیلی داشتیم ولی بعد یسال تقریبا از لحاظ ظاهری تونسیم نزدیک ب مردم شهربشیم اما فقط ظاهر اخلاق دقیقا همون بود ..

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
2714

اون موقع من خیلی دقت نمیکردم ولی رفته رفته دیدم وقت هایی ک میریم تو خیابون بابا و مامان و داداشم اگ دیدن دختری تنها اومده بیرون یا اگر مثلا موهاش بیرونه یا اگر میگه میخنده کلی فهش خانوادش میدن و ب اون دختر میگن خراب و ... حرفایی ک شاید شما بدونین منظورمو دیگه .

درسته من تو اون خانواده ب دنیا اومده بودم اما اخلاقم رفتارم همه چیزم باهاشون متفاوت بود اصلا انگار فرهنگ من یه چیز دیگه بود فرهنگ اونا یه چیز دیگه . گذشت و من بزرگ شدم و میخاستم وارد راهنمایی بشم . و خب برا منی ک از روستا اومدم یهو بخام تو یه شهر بزرگ برم مدرسه . مطمنن یه سری مشکلاتی پیش روم هست .‌‌..

یه خانومی لایکم کنه بعدا بیام بخونم

فاصله خوشبختی با من خیلی کوتاه است امیدوارم زودتر خوشبختی را در آغوش بگیرم🌺🌺🌺  نقش هستی نقشی از ایوان ماست /  خاک و آب و باد سرگردان ماست🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
یه خانومی لایکم کنه بعدا بیام بخونم

عزیزم قبلاتایپ.کردم.کپی.هست.تندمیزارم

یادمه اوایل حتی خجالت میکشیدم ک بخوام واس سوال درسی از معلم اجازه بگیرم یا بخاطر خجالتی بودن و سااده بودنم تا یه ماه من هیچ دوستی نداشتم . ک بعدش با چن نفر اشنا شدم ک واقعا قدم های اولی شهری بودنو اونا بهم یاد دادن و منم بعد چند ماه از همه لحاظ شدم شبیه ب دخترای شهر . ولی خب مشکلی که داشت این بود ک من بلند پرواز بودم . دلم میخواست ازاد باشم دلم میخواست خودم برم سرکار . خودم واس خودم خرج کنم و هرچیو دوست داشتم بخرم...

دوست داشتم اونجوری ک دلم میخواد بپوشم دوست داشتم مثل خیلی دیگه از دوستام جوونیمو و خوشیمو کنم . یادمه از سن ۱۳ سالگی خیلی از دوستام ک روستا بودن و خب خانوادمم میشناختنشون دیگه هرچی باشه روستا کوچیکه و همه همو میشناسن از ۲۰ نفری ک تو یه کلاس بودیم همشون همون سال ازدواج کردن الا من! 

سنم که از ۱۶ سالگی گذشت ازار و اذیت خانوادم شروع شد که تو زشتی که تو قیافه نداری همه دوستات الان بچه دارن ولی تو حتی یه خواستگار نداری در صورتی ک چهرم واقعا بد نیست ک بخوام بگم زشتم . ولی خب انقد بهم گفتن انقدر بهم توهین کردن ک‌ کلا محیط خونه برام جهنم شده بود اعتماد ب نفسم مرده بود خیلی یهویی از اون دختر بلندپرواز بر شوق تبدیل شده بودم به یه ادم درونگرا و افسرده . 

2706