2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من زائو هستم صلوات و حمد شفا میخونم!

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    
2165

باش عزیزم

ایشالا خوب میشه سلامتیشو دوباره بدست میاره🤍

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 

انشاالله شفای عاجل نصیبت بشه برات صلوات فرستادم 

خدای مهربونم ممنونم بابت همه نعمت هایی که بهم دادی🥰خیلی خیلی دوست دارم❤خدای عزیزم تاحالا چند بار تو زندگیم معجزه کردی 😘خواهش میکنم حاجتی که تو دلم دارم وبهم بده میدونی چقدر عاشقتم😍دوستان عزیز من سادات هستم اگر لطف کنید صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🙏🙏🙏
2183

اللهم صل علی محمد وال محمد🌹🌹🌹

انشالله خدا شفا بده زودتر خوب بشه 🌷

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2191