2733
2734
عنوان

وای دوستان دخترم کلا دیوونه شده💔😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3647 بازدید | 108 پست
اینو دیگه نمیدونم که چطور اشنا شدن  که مجازی اشنا شدن یا همو دیدن  ولی الان حضوری همو می ...

چجوری حضوری میبینه الان که مدرسه ها آنلاینه دختر من ۱۴ سالشه هر جا بریم باهمیم نزار تنهایی جایی بره .بعدا خودشم پشیمون میشه

عزیزم همسنیم😃، منم فقط کراش میزنم و فقط و فقط تمرکزم روی درسامه🙂🧚🏻‍♀️، رشته‌ت چیه؟

آفرین😁

من انقدر تند تند کراش میزنم که فک کنم تا چند وقت دیگه با کمبود پسر مواجه بشم😂😂😂🤣

ولی خب خداروشکر هیچ اقدامی نکردم و نمیکنم😐🙂😂

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

13🙁🙁🙁  بزن تو گوشش بیتربیت بی ادب دختر 13ساله و چه به رابطه وااااای خدا دازیم به کجا میریم& ...

این طرز رفتار اصلا مناسب نیست😏

همه چیو مخفی میکنه تازه لجبازی میکنه

بعدم اینجور رفتار وحشتناکی تو روحیش تاثیر میزاره

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2731
چجوری حضوری میبینه الان که مدرسه ها آنلاینه دختر من ۱۴ سالشه هر جا بریم باهمیم نزار تنهایی جایی بره ...

دختر من پونزده سالشو تموم کرده 

دوستاش مدام تو پارک و کافه هستن 

اینم هر روز میگه من میخام برم باشون   

بنظرت چه کنم 

دوتایی با هم میریم ولی میگه میخام با دوستام برم

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
چجوری حضوری میبینه الان که مدرسه ها آنلاینه دختر من ۱۴ سالشه هر جا بریم باهمیم نزار تنهایی جایی بره ...

فقط اجازه میدادم با دختر عموش بره بیرون ولی بهم دروغ گفت

ببین اسی جان

من به عنوان کسی که هم سن و سال دخترته میتونم احساساتش رو درک کنم

گوشی رو ازش بگیر با پدرش صحبت کن جلوی ارتباطش رو بگیرین

ممکنه یه هفته یا خیلیییی یه ماه تو فکر بره و ناراحت شه

بعدش دیگه خودش متوجه میشه کار شما خیلی درست بوده

من تجربه داشتم

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
اتفاقا به پسره پیام دادم  گفتم از دخترم دور شو  الان براش مناسب نیست  با کمال پروی ...

چقد پرروعه اگ طرف به مامانم اینجور میگف به صد قسمت مساوی تقسیمش میکردم😐💔

دخترت هیچکاری نکرد؟ فهمید بش پیام دادی؟ 

خدایا خودت ظهور کن😑🖐️

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲
شما دیگه خیلی بی زبونی بگو شکایت میکنم پدرتو درمیارم. تهدید کن به باباش میگی 

این دفعه ببینمش بدجور باهاش برخورد میکنم 

به هر حال سن دخترم کمه هنوز تصمیم های مهم رو من براش میگیرم

خب مشاوره نمیره حرف هم گوش نمیکنه چکار کنه اسی؟؟

وال‍ا ما بچه بودیم تا دبیرستان نمیدونستیم فرقمون با پسر فقط محدود به ریش و سیبیل نمیشه ، سیزده ساله ال‍ان چطوری انقدر گستاخ شده که با دوست پسرش میره سرقرار  

منتظر ..🤍🍃
دختر من پونزده سالشو تموم کرده  دوستاش مدام تو پارک و کافه هستن  اینم هر روز میگه ...

ببینین بستگی به دخترتون داره بعضی بچه ها عاقلن ولی خوب بعضیا سرو گوششون میجنبه .اگه از نوع دوم هست یه مقدار محدودیت خوبه براش