2737
2734
عنوان

وای دوستان دخترم کلا دیوونه شده💔😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3570 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید چجور اشنا شده؟اگ از طریق گوشیه باید بگم وقتی دس بچه ۱۳ساله گوشی میدی منتظر عواقبشم باش بچه ۱ ...

اینو دیگه نمیدونم که چطور اشنا شدن 

که مجازی اشنا شدن یا همو دیدن 

ولی الان حضوری همو میبینن

منم که کلا انگار زرشکم اصلا حرفمو گوش نمیده

2728
2740
تو خودت عاقلی  یه روز دختر منم تو یه گروه مشترک بود دختر و پسر تو رو بیکا دعواش کردم&nbs ...

ممنون😅💓

من واقعا تا چند روز ناراحت بودم که بازیمو حدف کردن ارتباطم قطع شد

ولی الان یه سال گذشته وقتی فکر میکنم میگم خوب شد واقعا وگرنه الان تو بد ماجرایی بودم

یکی از دوستام رل زده بود الان شکست خورده هی استوری میزاره از درساش افتاده

خیلی بده😕

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
۱۳

13🙁🙁🙁 

بزن تو گوشش بیتربیت بی ادب دختر 13ساله و چه به رابطه وااااای خدا دازیم به کجا میریم 

بزن تو گوشش صدای سگ بده یعنی چی حرف تورو گوش نمیده بخدا دختر من باشه دونه دونه موهای سرشو میکنم یعنی چی چرا جوری دخترتون وتربین میکنین که انقد ازادی داشته باشه هنوز خوب و بد و تشخیص نداده وارد رابطه شده😏😏

بخدا رابطه واسه 18ساله هاشم زوده

توی کلاسای مدرسش به عنوان اولیا عضو بودم بعد ی پیج اینستا دادن مدرسه . منم دیدم یکی از دوستای دخترم ...

عکس پسره رو نشون میدی؟😐💔

قیافشو سانسور کن

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
از ۷ سالگی گوشی داره 

حرفی ندارم!😐

از این سن گوشی دادین دستش

بچه هفت ساله هنوز تربیت صحیح نشده

ظرفیت گوشی شخصی داشتن رو نداره

کنجکاوه،درست و‌ غلط رو نمیدونه!

تک بچست؟

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
اینو دیگه نمیدونم که چطور اشنا شدن  که مجازی اشنا شدن یا همو دیدن  ولی الان حضوری همو می ...

یعنی دخترت تو این سن تنها بیرون میره!!!!!

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2706