2733
2734
عنوان

وای دوستان دخترم کلا دیوونه شده💔😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3632 بازدید | 108 پست
این دفعه ببینمش بدجور باهاش برخورد میکنم  به هر حال سن دخترم کمه هنوز تصمیم های مهم رو من براش ...

ببخشید اسی ولی من فک میکنم مشکل از دخترتون هست که به ی پسر این همه اجازه گستاخی میده 

من چند روز دیگه ۱۸ سالم میشه و اگه به تاپیک های قبلیم نگاه کنید کیس خیلی خیلی خیلی مناسب برام خاستگار اومد اونم اگه من قبول کردم گفتم تا ۶ سال حرف از هیچ چیزی نباید باشه پسری که به عنوان نامزدمه اجازه نداره به مامان من تو بگه بعد ی پسر غریبه که معلوم نیست کی هست ایتطوری با شما صحبت میکنه؟؟؟؟؟

بنظرم دخترتون رو یکم باید نحدود تر میکردید🤷‍♀️

واقعا اگه بعضی ها ازادی کامل دارن جنبش هم دارن من خودم ازادی کامل داشتم ولی تاحالا ی پیام با ی پسر ندارم یا ی قرار 

و حتما با پدرش در میون بگذارید🌸 

کاربری دو نفر استفاده میکنه 😊 
ببین من ازنه سالگی گوشی دارم شونزده سالگی بایکی رل زدم خونوادم فهمیدن کتکم نزدن ولی تیکه و  محد ...

خب منم میخوام خودش بفهمه ولی اگه کار به جاهای بد کشیده بشه دیگه نمیدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باباشو در جریان بذار ، ال‍ان سکوت کنی دو ماه دیگه پسره رو میاره خونتون بهتم میگه به تو ربطی نداره خونه بابامه ، استارتر چوب معلم گله ، بزار باباش دوتا تشر بهش بزنه بشینه سرجاش ، اون خیلی بچه تر از این حرفاست که به عشق و عاشقی فکر کنه ..

نزار پسره از دخترت واسه ارضای کنجکاوی و جنسیش سواستفاده کنه ، اونی که ضربه میخوره دختر شما و آبروی شماست

منتظر ..🤍🍃
2731

اسی پسره چندسالشه؟

خیلی حواست باشه به دخترت تجاوز نکنه

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
۲۱ سالشه

یااااا خداااا اسی حواست باشه به دخترت این ممکنه به دخترت تجاوز کنههههه

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2740

اسی به نظرم باید یه کاری کنی اینجوری نمیشه تو این سن واقعا این چیزا اصلا خوب نیست آدم از رو احساس تصمیم میگره ونمبدونه چی کار میکنه دخترت بعدا بزرگ شه خودش پشیمون میشه از این کاراش به نظرم گوشی و هم نزار آزادانه استفاده کنه هی چک کن و تحت نظرش داسته باش براش محدودیت استفاده از گوشی بزار که نتونه بره دنبال این کارا تنهایی و بدون خودت هم نزار بره بیرون من خودم مامانم اصلا نمیزاره ه بدون خودش جایی برم تنهایی حتی وقتی که تو ماه یه بار با دوستام میرم بیرون هی بهم زنگ میزنه  و اینا واقعا تو این دوره زمونه نباید بزاری تنهایی بره جایی هرجا بخواد بره خودت هم باهاش برو به نظرم 

چند وقت پیش دو جلسه مشاوره بردیمش ولی فایده نداشت هرچی بهش گفتم دیگه نرفت 

اروم باش تقریبا طبیعیه

همه ما این سن رو گڋروندیم واینکه باباش نیست خیلی بیشتر  ارهچیزی ک من فهمیوم اینه ک باید برنامشو پر کن جاذبه براش درست کنی 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ترسم بیشتر از همینه

اسی با شوهرت برو بزن تو گوش پسره و تا میتونی پسره رو تحدید کن خانوادشو در جریان بزار 

2706