2752
2734
عنوان

باشگاه بدنسازی

209 بازدید | 29 پست

دوستان کسی می‌ره بدنسازی؟چنتاسوال دارم

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرمایید

من می‌خوام برم بدنسازی گفته بایدبرات برنامه بنویسم و هزینه ی جدا داره،میخواستم بدونم برنامه رویبارمینویسه میده؟یا هر ماه یه برنامه ی جدیدمیده؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731
من میرم

من واسه لاغری نمی‌خوام برم برای تفریح و سرگرمی می‌خوام برم،بنظرت کارکردن با دستگاه ها ادمولاغرمیکنه؟وفشارمیادبه بدن ادم؟

من واسه لاغری نمی‌خوام برم برای تفریح و سرگرمی می‌خوام برم،بنظرت کارکردن با دستگاه ها ادمولاغرمیکنه؟ ...

نه میتونی تثبیت بری کم کم همون ححم عضله میشه و فرم دهی انجام میشه. یعنی همون قبلیت بهتر میشه🥰😙

نه میتونی تثبیت بری کم کم همون ححم عضله میشه و فرم دهی انجام میشه. یعنی همون قبلیت بهتر میشه🥰😙

به بچه دار شدن که مشکلی بوجودنمیاره؟

بله برنامه هر ماه تغییر میکنه

چن وقت طول میکشه تا برجستگی های بدن پر بشه؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
چند روز در هفته میخوای بری؟

هفته ای سه روز،ولی نمی‌خوام درگیر برنامه شم که هر ماه بشینه بهم برنامه بنویسه پول بگیره،واسه تفریح میرم

برنامه ی چی میده  برنامه ی که با چ دستگاهی ورزش کنیم ؟ یا برنامه ی خوراکی (که چه چیزی بخوریم ...

منم دقیق نمیدونم اینو،ولی هزینه ی جدامیخوادبراش

هفته ای سه روز،ولی نمی‌خوام درگیر برنامه شم که هر ماه بشینه بهم برنامه بنویسه پول بگیره،واسه تفریح م ...

تا دو ماه میتونی با یه برنامه ورزش کنی ، هر وقت دیدی ورزشات برات عادی شد و به راحتی انجام میدی بگو برنامه تو عوض کنه

تا دو ماه میتونی با یه برنامه ورزش کنی ، هر وقت دیدی ورزشات برات عادی شد و به راحتی انجام میدی بگو ب ...

ینی می‌ذاره به اختیارخودم همش بایه برنامه کارکنم؟یه برنامه ی سبک می‌خوام واسه تفریح