2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

پیرم دراومد 😁البته من همسرم خیلیییییییییی کمکم کرد 

والا من سال ۸۸ مشغول شدم به کار یادم نمیاد چطوری خوندم فقط یادم میاد چروک شدم😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
پیرم دراومد 😁البته من همسرم خیلیییییییییی کمکم کرد  والا من سال ۸۸ مشغول شدم به کار یادم نمیا ...

خب از همون ترم اول میخوندی یا نگه داشتی ی سال بکوب خوندی برا آزمون

ببخشید گلم،اگه دوست داری جواب بده،درآمدت خوبه؟

خب از همون ترم اول میخوندی یا نگه داشتی ی سال بکوب خوندی برا آزمون ببخشید گلم،اگه دوست داری جواب بد ...

نه من کارشناسیم رو گرفتم و بعد یکسال خوندم

اره درامدم خیلی خوبه خداروشکر

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
از ترم یک حقوق به فکر ازمون وکالتی🤭  زیاد فکرتو درگیرش نکن دیگه مثل قبل نیست که سخت باشه

اتفاقا به شدت سخت شده 

از ترم یک حقوق به فکر ازمون وکالتی🤭  زیاد فکرتو درگیرش نکن دیگه مثل قبل نیست که سخت باشه

دوست دارم خیلی خوب بلد باشم،همسرم قاضیه(البته از طلبگی رفته) اصلا کمک نمیکنه میگه باید رو پای خودت وایستی😒😒😒منم نمیخام کم بیارم پیشش،بخاطر همون میخام عالی باشم

2706