2194
2106

الان اومدم خونه پدرشوهرم هر کی پیش زنش خوابیده این جدا خوابیده😬😬😬😬😬😬  کلا پیشم نمیخابه موقع پریودی شوهر های شماینطورین؟؟😫😫😫😫😫یه بار ازش پرسیدم میگ وقتی  میام پیشت میخابم تحریک میشم تو هم پریودی بهم فشار میاد راست میگه یا بهونه الکی میاره. من حس خوبی ندارم به این قضیه

کافور بهش بده موقع پریودی  

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

اونطوری که ایشون میگیه یعنی هرشب  شما دارید؟😐

چت ناشناس...💞🍃 https://abzarek.ir/service-p/msg/169823 اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

وا هر شب هرشب که نمیشه😵احتمال زیاد بهونس

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗
2166

حتما دیگه، خودش که داره میگه.

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 
2165

چی بگم والا عزیزم🤭عجیبه شوهرت

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
😁😁😁😁😂اگر خودش باشه روزی دوبار اما من سردم هفته چند بار

خب دیگه پس بنده خدا راست میگه

چت ناشناس...💞🍃 https://abzarek.ir/service-p/msg/169823 اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...
خب اول اينو بگو در حالت عادي هميشه تحريك ميشه؟ اگر اره شزيد راست بگه

اره دست بهم بزنع تحریک میشع😤😤😤 بنظرت چی بهش بدم که یکم گرمیش کم بشه الان من دوست دارم پیشم بخوابه جلو جاریام خجالت میکشم اونا پیش شوهراشونن من جدا پیش بچم 

2183
😭😢😢😢  

والا بخدا😒

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️