2137
2106
عنوان

اگه بخوام یه عکسی که

162 بازدید | 10 پست

توش خیلییی بیحجابم چاپ کنم کنار همسرم😐

ببرم پیش عکاسیا بگم چاپش کنید مطمئنه؟😐

ببرم پیش این عکاسیا که عکس سه در چهار میگیرن😐

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

عکاسی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

اره

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

اتلیه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

اره بابا 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2166
اتلیه

اتلیه خیلییییی گرون میگیره😐بعد فکر نکنم عکسی که خودم گرفتمو چاپ کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعضی عکاسیا آره مخصوصا با سابقه ها

ولی در کل فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون ما خیلی انجام دادیم تا الان 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
نامطمئن ینی چی؟ینی بردارن چی کارش کنن؟

نمیدونم چرا ترسیدم 

مثلا جایی بذارنش یا چیزی🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضی عکاسیا آره مخصوصا با سابقه ها ولی در کل فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون ما خیلی انجام دادیم تا الان ...

اخی خیالم یه ذره راحت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2165
آتلیه ببر اونجا مطمئن تر هس

اخه گرون تر می گیرن😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40