2204
2217
عنوان

اگه بخوام یه عکسی که

162 بازدید | 10 پست

توش خیلییی بیحجابم چاپ کنم کنار همسرم😐

ببرم پیش عکاسیا بگم چاپش کنید مطمئنه؟😐

ببرم پیش این عکاسیا که عکس سه در چهار میگیرن😐

به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

اره

پیشنهاد میکنم اگه از محدودیت‌هایی که کسی که باهاش قراره ازدواج کنید خوشحال میشید و عشق باعث شده منطقتون و کنار بذارید، فیلم ملی و راه های نرفته‌اش رو ببینید... به امید روزی که با موتور Harley تو خیابونای ویرجینیای غربی امریکا، با کت جیر سبک کابوی بگردم😌🥂بی‌دین، معتقد به پانتئیسم اسپینوزا😎درخواست🚫

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

اره بابا 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2215
اتلیه

اتلیه خیلییییی گرون میگیره😐بعد فکر نکنم عکسی که خودم گرفتمو چاپ کنن

به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

بعضی عکاسیا آره مخصوصا با سابقه ها

ولی در کل فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون ما خیلی انجام دادیم تا الان 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
نامطمئن ینی چی؟ینی بردارن چی کارش کنن؟

نمیدونم چرا ترسیدم 

مثلا جایی بذارنش یا چیزی🤔

بعضی عکاسیا آره مخصوصا با سابقه ها ولی در کل فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون ما خیلی انجام دادیم تا الان ...

اخی خیالم یه ذره راحت شد

2050
آتلیه ببر اونجا مطمئن تر هس

اخه گرون تر می گیرن😐